اصالت کالا

راگ استریکس ROG STRIX اصالت همۀ کالاهای دیجیتال را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر (واردکننده کالا ) عرضه می‌کند. 

و اگر کالایی گارانتی نداشت سعی شده تا کالاها با ضمانت ( راگ استریکس ROG STRIX ) عرضه شود

نکته : شرایط گارانتی و نام گارانتی در کنار هر محصول ذکر شده و توصیه ما این است در صورت شک و شبه حتما از طریق تیکت پشتیبانی سوال بپرسید.

از آنجا که مجموعه ریپلند برای تامین کالاهای آی تی ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای کارت گارانتی ، هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از راگ استریکس ROG STRIX خریداری می‌کنند.

***شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود.

ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند

البته همه کالاهای ساخته شده چینی بی کیفیت نیستند چرا که در حال حاضر این کشور به تنهایی بزرگترین تولید کننده قطغات آی تی می باشد و بازار ایران نیز عمده کالاها نیز چینی می باشند.

نکات خرید و تسویه کالا

در قسمت راهنمای مشتری می توانید آموزش خرید از وب سایت را مشاهده کنید , از آنجایی که راگ استریکس ROG STRIX واسط کالا می باشد و امکان به روز نبودن کالاها به دلیل نا هماهنگی در انبار گردانی کالاها و شاید قیمت ها به دلیل نوسانات ارزی و یا موجودی بازار کالا می باشد توصیه ما این است که قبل از وارد شدن به صفحه پرداخت برای تسویه حساب استعلام موجودی و قیمت و نحوه ارسال را از طریق تیکت پشتیبانی و یا قسمت پشتیبانی که در نوار ناوبری پایین صفحه در سمت چپ به رنگ آبی هست گرفته و پس از تاییده ما پرداخت سفارش را انجام دهید تا موجب نارضایتی شما مشتری عزیز نشود و ما هم تا حد الامکان درگیر عودت حواله شما برای ناموجود بودن و یا شرایط تحویل و قیمت نشویم.

البته با خیال راحت به شما می گوییم که اگر هم پرداخت کرده اید از 1 روز تا 1 هفته حواله شما باز خواهد گشت البته به این نکته توجه داشته باشید که فقط در صورت داشتن شماره حساب ملت و نه شماره کارت خرید های بالای 3 میلیون تومان و خرید های پایین 3 میلیون تومان با شماره کارت عضو شبکه شتاب مبلغ عودت خواهد شد.

نحوه ارسال کالا 

ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم. راگ استریکس ROG STRIX بوسیله اتوماسیون بسیار پیشرفته ارسال، تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند.

اگر محصولی انتخاب کرده اید و در قیمت آن مشکل دارید و دچار شک و یا اختلاف قیمت شده اید از طریق پشتیبانی تیکت به ما اطلاع دهید تا به سرعت به مشکل شما مشتری عزیز رسیدگی شود و توافق جدید اعمال گردد. با تشکر مدیریت فروشگاه راگ استریکس ROG STRIX