ASUS ROG POSEIDON GTX1080 TI P11G GAMING DDR5 Graphics Card

جدید

 • NVIDIA GeForce® GTX 1080 Ti: سریعترین پردازنده گرافیکی مخصوص بازی است که عملکرد آن 35% سریعتر از کارت گرافیک GeForce GTX 1080 می باشد.
 • نسل جدید خنک کنندگی هیبریدی با فناوری DirectCU H2O آزادی کامل در انتخاب خنک کنندگی آبی یا بادی.
 • ترمینال استاندارد G1/4 اینچ: به شما اجازه می دهد به آسانی از میان خارهای مختلف انتخاب کنید و یک حلقه آبی سفارشی درست نمایید.

جزییات بیشتر

3,900,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

لینک اصلی محصول در وب سایت ایسوس

نسخه پلاتینی کارت گرافیک ROG Poseidon GeForce® GTX 1080 Ti با 11 گیگابایت رم GDDR5X و نسل جدید DirectCU H2O برای انتخاب خنک کنندگی آبی یا بادی به تشخیص شما

 • NVIDIA GeForce® GTX 1080 Ti: سریعترین پردازنده گرافیکی مخصوص بازی است که عملکرد آن 35% سریعتر از کارت گرافیک GeForce GTX 1080 می باشد.
 • نسل جدید خنک کنندگی هیبریدی با فناوری DirectCU H2O آزادی کامل در انتخاب خنک کنندگی آبی یا بادی.
 • ترمینال استاندارد G1/4 اینچ: به شما اجازه می دهد به آسانی از میان خارهای مختلف انتخاب کنید و یک حلقه آبی سفارشی درست نمایید.
 • فن های ثبت اختراع شده با پره های بال شکل و مقاوم در برابر گرد و غبار: حداکثر جریان هوا و طول عمر طولانی‌تر.
 • :ASUS FanConnect II برای خنک کنندگی بهینه سیستم، هدرهای فن دارای سیستم کنترل هیبریدی می باشد.
 • تنها فناوریAuto-Extreme صنعت به همراه Super Alloy Power II بهترین کیفیت و بیشترین اطمینان.
 • :ASUS Aura Sync همگام سازی فوق العاده LEDهای RGB شخصی سازی سیستم را برای شما به ارمغان می‌آورد. 
 • درگاه های HDMI سازگار با واقعیت مجازی: به شما اجازه می دهند بدون جابجایی کابل‌ها در هر زمانی از واقعیت مجازی لذت ببرید.
 • GPU Tweak II به همراه :XSplit Gamecaster اعمال تغییرات آسان و گرافیکی در عملکرد و پخش فوری گیم پلی.

قدرت خنک کنندگی خارق العاده

گاز یا مایع- انتخاب شما برای خنک‌سازی

خنک سازی سیستم از طریق مایعات آنچنان پیشرفت کرده است که فراتر از ارائه عملکرد خنکی برتر رفته است، در حال حاضر در نظر گرفتن شیوه و انتخاب کاربر نیز حائز اهمیت است. 
کارت های گرافیک پوسایدون در هر دو حوزه فعالیت دارند. کارت گرافیک ROG Poseidon با نسل جدید خنک سازی هیبریدی DirectCU H20 و فن‌های 0 دسی بلِ ثبت اختراع شده خود به شما اجازه می دهد نوع خنک سازی سیستم خود را انتخاب کنید و همزمان از عملکرد فوق العاده و آزادی عمل مناسب بهره مند شوید. زمانی که صحبت زیبایی باشد، نرم افزار ASUS Aura Sync به همراه طراحی منحصر به فرد و بازتاب بینهایت رنگ‌های این کارت گرافیک، جلوه های نورپردازی RGB فوق العاده چشمگیری ایجاد می‌کنند که موجب درخشش سیستم بازی شما در میان سایر رقبا می‌شود. 

نهایت خنکی

نسل جدید خنک کنندگی هیبریدی با فناوری DirectCU H2O
سازگاری کامل با انتخاب خنک کنندگی آبی یا بادی.
DirectCU H2O یک راه‌حل حرارتی ترکیبی است که از محفظه بخار و مجرای آب تشکیل شده است. میزان جریان آب جاری DirectCU H2O در مقایسه با طراحی قبل خود %22 افزایش یافته است تا میزان گرمای بیشتری را پراکنده کند. کارت گرافیک جدید ROG Poseidon با عرض 2.5 اسلات ساخته شده است که در مقایسه با کارت های گرافیک 2 اسلاته، سطح گرماگیر آنها که مسئولیت پراکنده کردن حرارت را دارد %40 بیشتر بوده و همین موضوع عملکردی به مراتب خنک‌تر و بی صداتر را برای شما فراهم می آورد.
ترمینال استاندارد G1/4 اینچ:
با ترمینال حراراتی جدید و 1.4 اینچی*، Poseidon این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که از اتصالات متنوعی استفاده نموده و حلقه آب مورد نظر خود را آسانتر از همیشه بسازید.
*خارها باید جداگانه خریداری شوند.
بیش از پیش سیستم خود را خنک کنید
کارت گرافیک ROG Poseidon مجهز به فن‌هایی با پره های بال شکل و ثبت اختراع شده است که حداکثر جریان هوا را تولید می کنند. بلبرینگ‌های این فن‌ها با دارا بودن گواهی IPX5، در برابر ورود گرد و غبار مقاوم بوده و طول عمر طولانی آن تضمین شده است. ROG Poseidon با مسلح شدن به خنک کننده کارآمد و فناوری فن 0 دسیبل، این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که بازی های سبک را در سکوت کامل انجام دهید و با کمترین سر و صدا از پس کارهای سنگین‌تر برآیید.
طراحی ثبت شده تیغه فن
حداکثر جریان هوا با %105 فشار هوای بیشتر
تیغه های جدید و ثبت شده این کارت گرافیک با وجود تولید حداکثر جریان هوا و %105 فشار ایستاتیک بیشتر بر روی گرماگیر، 3 برابر بی صداتر از کارت های گرافیک مرجع کار می کند.
فناوری 0 دسی‌بل
بازی در سکوت محض
زمانی که حرارت GPU کمتر از سطح تعیین شده باشد*، فناوری ابتکاری 0دسی‌بل، فن را به طور کامل متوقف می کند و این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که در سکوت کامل بازی کنید.

*55°C برای کارت گرافیکROG Poseidon GeForce GTX 1080 Ti

مقاوم در برابر گرد و غبار (مورد تایید استاندارد IP5X)
طول عمر طولانی‌تر فن
فن های کارت‌های گرافیک ROG Poseidon تحت حفاظت بین المللی علامت گذاری(کد IP)، دارای درجه IP5X بوده و به منظور قابلیت اطمینان مطلوب و طول عمر طولانی تر، در برابر گرد و خاک مقاوم می باشند. این فرایند سختگیرانه در صدور گواهینامه های ایمنی، تضمین می ‌نماید که فنِ کارت های گرافیک ROG Poseidon حتی تحت شرایط سخت نیز عملکردی مطلوب خواهند داشت.
ASUS FanConnect II
سیستم خنک کننده بهینه 
هدرهای متصل به فنِ ASUS FanConnect II از نوع هیبریدیِ 4 پین می باشند که می توانند به هر دو فن سیستم DC و PWM متصل شده و موجب خنک کنندگی مطلوب سیستم شوند. فن های متصل، GPU و CPU را به صورت همزمان کنترل کرده و هر کدام از آنها که دمای بالاتری داشته باشند را به صورت خودکار خنک می کنند. مجموعه کاملی از تنظیمات به شما کمک می‌کند سرعت فن‌ها را برای خنک کنندگی مطلوب تنظیم نمایید.
 
GPU Tweak II این امکان را برای شما فراهم می آورد که حالت‌های زیر ASUS FanConnect II را به آسانی تنظیم نمایید
â— حالت خودکار:

سرعت فن شاسی مطابق با دمای GPU بوده و بر اساس تنظیمات پیش فرض کارخانه عمل می نماید.

â— حالت دستی:

به شما اجازه می دهد سرعت ثابتی را برای فن های متصل تعیین نمایید.

â— حالت تعریف شده توسط کاربر:

به شما اجازه می دهد انتخاب کنید که فن های شاسی بر اساس دمای GPU یا CPU عمل نموده و سرعت چرخش آنها را تعیین نمایید. همچنین یک سیستم کالیبراسیون خودکار، دامنه قابل کنترل فن‌های متصل را همیشه بررسی می کند و به شما اجازه می دهد با تنظیم دقیق سرعت فن، از خنک کنندگی بهینه و کمترین صدای فن بهره مند شوید.

بهترین کیفیت و 
بیشترین اطمینان 
فناوری Auto-Extreme
اولین شیوه تولید %100 مکانیزه در صنعت
اکنون تمام کارت‌های گرافیک ایسوس با فناوریAUTO-EXTREME تولید می‌شوند که اولین شیوه تولید 100 درصد مکانیزه است و از بهترین مواد برای تعیین استانداردهای جدید کیفیت استفاده می‌کنند. فناوریAUTO-EXTREME کیفیت مداوم، عملکرد بهتر و دوام بیشتر کارت گرافیکی را تضمین می‌کند. از زمان معرفی فناوری Auto-Extreme، قابلیت اطمینان کارت های گرافیک ایسوس %30 افزایش یافته است. این فرآیند جدید همچنین با محیط زیست سازگار است، مواد شیمیایی مضر را حذف می‌کند و مصرف برق را تا %50 کاهش می‌دهد.
100% مکانیزه 
حذف خطاهای انسانی از تولید
 
تقویت قطعات برای 
پایداری اورکلاک
کنترل کیفیت 
پیشرفته و سختگیرانه
نوآوری در طراحی قطعات پیشرفته
 
تخته مدار صاف بدون برجستگی‌های تیز
 
تولید بدون شار الکتریکی
10+2 فاز Super Alloy Power II
افزایش طول عمر و بهره‌وری
مهندسین ایسوس برترین قطعات آلیاژی را در طراحی کارت‌های گرافیکی به خدمت گرفته‌اند تا استحکام آنها را تقویت کنند. قطعات Super Alloy Power II بطور قابل توجهی بهره‌وری را افزایش می‌دهند، مانع از افت توان می‌شوند و به سطحی از حرارت می‌رسند که در مقایسه با طراحی پیشین 50 درصدخنک‌تراست.
 
سبک بازی شخصی
ASUS Aura Sync
در رقابت بدرخشید
کارت‌ گرافیک ROG Poseidon مجهز به نورپردازی Aura RGB در هر دو سمت پوشش و صفحه پشتی است و با طراحی انعکاس آینه ای این تصویر را ایجاد می‌کند که جلوه نوری تا بی نهایت ادامه دارد. شما می‌توانید با انتخاب از میان شش جلوه مختلف، نورپردازی خود را اختصصاصی نموده و میلیون ها رنگ را به نمایش بگذارید. کارت‌ گرافیک ROG Poseidon همچنین مجهز به فناوری هماهنگ‌سازی LEDهای RGB به نام ASUS Aura Sync می‌باشد که زمانی که کارت گرافیک خود را با مادربوردهای سازگار با Aura همگام کنید می‌توانید از سیستم بازی شخصی خود نهایت لذت را ببرید.
رنگ و درخشندگی Aura را تجربه کنید

جلوه های نورپردازی Aura را تجربه کنید

ثابت

همیشه روشن

 

موجی

کم رنگ و پر رنگ می‌شود

 

حرکات نامنظم

خاموش و روشن می‌شود

 

چرخه رنگ

بین رنگ‌های رنگین کمان ناپدید می‌شود

 

جلوه موسیقی

بر اساس نوع موسیقی تغییر می‌کند

 

دمای CPU

با توجه به فشار وارده بر GPU تغییر رنگ می‌دهد

برای بالاترین تجربه بازی 
آماده شوید
درگاه های HDMI سازگار با واقعیت مجازی
از تجربه واقعیت مجازی فراگیر لذت ببرید
کارت‌های گرافیک ROG Poseidon برای اتصال دستگاه واقعیت مجازی و نمایش همزمان، مجهز به دو درگاه HDMI می‌باشند. بنابراین همیشه می‌توانید بدون نیاز به جابجایی کابل‌ها از تجربه واقعیت مجازی فراگیر نهایت لذت را ببرید.

کامپیوتر خود را ارتقاء دهید:

ایسوس فراتر از واقعیت مجازی.
بالاترین حد خنکی
بهترین راهکار ترکیبی برای سیستم خنک کننده آبی
ROG با همکاری با نوابغ شرکت Bitspower یک راه حل کاملا جدید برای خنک کردن Maximus IX Extreme خلق کرده است. این سیستم خنک کننده آبی یکپارچه سطح سادگی و بهره وری را به نحو چشمگیری ارتقاء داده است. این سیستم خنک کننده جدید به محض خارج شدن از جعبه آماده استفاده است. این سیستم جدید که Maximus IX Extreme نام دارد مجهز به سنسورهای میزان جریان آب، نشت آب و دما است که به صورت یکپارچه با نورپردازی Aura Sync RGB کار می‌کند و از زییابی خاصی برخوردار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
 
از گیم پلی بی عیب و نقص و کامل لذت ببرید
بهترین انتخاب برای بازی فوق‌العاده روان
™NVIDIA G-SYNC با همگام سازی نرخ ‌تازه‌سازی مانیتور مخصوص بازی ROG Swift با GPU در رایانه حاوی کارت گرافیک GeForce® GTX شما، شکستگی‌های صفحه نمایش را از بین برده و تاخیر و وقفه‌های صفحه نمایش را به حداقل می‌رساند. با کارت گرافیک ROG پوسایدون و مانیتورهای مخصوص بازی ROG Swift، صحنه ها فورا نمایش داده می‌شوند، اشیاء درخشان‌تر دیده می‌شوند و گیم پلی فوق العاده روانی خواهید داشت؛ بنابراین با کمک این همه امکانات تجربه بصری خیره‌کننده و مزیت رقابتی جدی ای خواهید داشت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مانیتورهای مخصوص بازی ایسوس اینجا کلیک کنید.
تقویت خیره کننده عملکرد بازی
با پل ROG SLI HB و با پیکربندی SLI عملکرد بازی خود را ارتقاء دهید
پل جدید ROG SLI HB( با پهنای باند بالا) پهنای باند انتقال داده را به دو برابر نسل قبلی خود افزایش داده و تصاویری پرجزئیات و گیم پلی فوق العاده روان برای شما به ارمغان می‌آورد. پشتیبانی از پیکربندی های متعدد 2-مسیر - 3 اسلات و 4 اسلات - حداکثر انعطاف پذیری را برای شما فراهم می‌آورد. پل ROG SLI HB مجهز به فناوری اختصاصی نورپردازی Aura RGB ایسوس می باشد که با نمایش میلیون ها رنگ نشان دهنده سبک منحصر به فرد بازی شما است. همچنین فناوری Aura Sync با همگام سازی نورپردازی در سراسر سیستم شما موجب درخشش شما در میان جمع می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجاکلیک کنید.

برای استفاده از Aura Sync باید آن را به هدر RGB چهار پین و آنبورد ROG Poseidon متصل کنید

 
همکاری با تیم IN-WIN
سیستمی خلق کنید که واقعا بدرخشد
کیس IN-WIN 805 Infinity یکی از شاسی های مورد تایید ROG است که مجهز به نوارهای نورپردازی ال ای دی RGB و آینه می‌باشد که با نمایش ردیف های بی نهایت نور، در تاریکی زیبایی فوق العاده ای به سیستم شما می دهد. 805 Infinity قابلیت اتصال به هدر RGB چهار پین آنبورد ROG Poseidon را دارد که این امکان را برای شما فراهم می‌آورد با استفاده از نرم افزار ASUS Aura Sync رنگ ها و جلوه های نور را به سلیقه منحصر به فرد خود کنترل کنید

برای استفاده از Aura Sync باید آن را به هدر RGB چهار پین و آنبورد ROG Poseidon متصل کنید

 
به روش خودتانبازی کنید
 
GPU Tweak II به همراه XSplit Gamecaster
تغییر آسان و گرافیکی عملکرد
GPU Tweak II با یک رابط کاربری کاملا جدید، دوباره طراحی شده است تا اورکلاکینگ ساده‌تر و جذاب‌تر از همیشه شود، ضمن اینکه گزینه‌های پیشرفته آن نیز برای اورکلاکرهای حرفه‌ای حفظ شده است. ویژگی جدید Gaming Booster با یک کلیک، از طریق حذف فرآیندهای اضافی و تخصیص خودکار تمام منابع، عملکرد سیستم را به حداکثر می‌رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
 
Gaming Booster
افزایش کارایی با یک کلیک
 • جلوه های بصری:

  با غیر فعال کردن جلوه های گرافیکی ویندوز عملکرد را افزایش می‌دهد.

 • خدمات سیستم:

  به صورت خودکار یا دستی خدمات یا فرایندهای ویندوزرا غیرفعال می‌کند.

 • یکپارچه سازی حافظه:

  بدون بستن فرایندهای جاری، حافظه سیستم را مرتب و آزاد می‌کند.

 
XSplit Gamecaster
انتشار فوری جریان بازی
عضویت ممتاز 1 ساله XSplit Gamecaster، به ارزش 99 دلار، به شما اجازه می‌دهد از طریق منوی درون بازی، به آسانی جریان بازی خود را ضبط و پخش کنید. این منو همچنین سرعت ساعت GPU، دما، و استفاده VRM را نشان می‌دهد، و دارای ابزار کنترلی GPU Tweak II می‌باشد، تا گیمرها بتوانند فقط با یک کلیک کارایی خود را افرایش داده و پروفایل بازی خود را انتخاب کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
طیف کامل 
کارت گرافیک‌های ASUS GeForce GTX 1080 Ti
 
جزئیات فنی
مشخصات کارت گرافیکفروشگاه دیجیتال ریپلند
موتور پردازنده گرافیکیGTX 1080TI سری
میزان حافظه رم11 گیگابایت
چند بیته ؟352 بیته
نوع شیار حافظهDDR5
تعداد و مدل فناستریکس 3 فن
قابلیت تصویر همزماندارد
پورت خروجی تصویراچ دی ام آی + دیس پلی پورت
 
پشتیبانی گارانتی محصول

اعلام مدت زمان گارانتی و معرفی شرکت ضمانت کننده، 

 راهنمایی برای فرستادن کالا معیوب به گارانتی از طریق پشتیبانی بعد از خرید.

نکته : لطفا شرایط گارانتی محصول خود را قبل از ارسال محصول معیوب از بخش پشتیبانی گارانتی بپرسید تا مطمعن شوید شرایط محصول شامل خدمات گارانتی می شود. 

 
راگ استریکس
 
مشخصات

 • موتور گرافیکی
  ‎ NVIDIA GeForce GTX 1080 TI‎ 
 • استاندارد باس
  ‎ PCI Express 3.0‎ 
 • OpenGL
  ‎ OpenGL®4.5‎ 
 • حافظه ویدیویی
  ‎ GDDR5X 11GB‎ 
 • فرکانس پردازنده 
  ‎ OC Mode - GPU Boost Clock : 1733 MHz , GPU Base Clock : 1620 MHz‎ 
  ‎ Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock : 1708 MHz , GPU Base Clock : 1594 MHz ‎ 
 • هسته‌ کودا
  ‎ 3584 ‎ 
 • فرکانس حافظه
  ‎ 11100 MHz (OC Mode)‎ 
  ‎ 11010 MHz (Gaming Mode) ‎ 
 • رابط حافظه
  ‎ 352-bit‎ 
 •  وضوح
  ‎ Digital Max Resolution:7680x4320‎ 
 •  رابط
  ‎ DVI Output : Yes x 1 (Native) (DVI-D)‎ 
  ‎ HDMI Output : Yes x 2 (Native) (HDMI 2.0)‎ 
  ‎ Display Port : Yes x 2 (Native) (Regular DP)‎ 
  ‎ HDCP Support : Yes‎ 
 • Power Connectors
  ‎ 2 x 8-pin‎ 
 • Accessories
  ‎ 1 x ROG Velcro Hook & Loop‎ 
  ‎ 2 x Power cable‎ 
  ‎ 1 x ROG Sticker‎ 
  ‎ 1 x CD‎ 
  ‎ 1 x Quick Guide‎ 
 • نرم‌افزار
  ‎ ASUS GPU Tweak II & Driver‎ 
 •  ابعاد
  ‎ 11.73 " x 6.22 " x 1.97 " Inch‎ 
  ‎ 29.8 x 15.8 x5 Centimeter‎ 
 • توجه 
  ‎ . To have the best cooling performance, ASUS ROG POSEIDON GTX1080TI extends the fansink to 2.5 slots. Please double check you Chassis and Motherboard dimension prior to purchase tomake sure it fits in your system!‎ 
  ‎ . Note that the actual boost clock will vary depending on actual system conditions. For more information, please visit http://www.geforce.com/‎

نوشتن دیدگاه

ASUS ROG POSEIDON GTX1080 TI P11G GAMING DDR5 Graphics Card
 • NVIDIA GeForce® GTX 1080 Ti: سریعترین پردازنده گرافیکی مخصوص بازی است که عملکرد آن 35% سریعتر از کارت گرافیک GeForce GTX 1080 می باشد.
 • نسل جدید خنک کنندگی هیبریدی با فناوری DirectCU H2O آزادی کامل در انتخاب خنک کنندگی آبی یا بادی.
 • ترمینال استاندارد G1/4 اینچ: به شما اجازه می دهد به آسانی از میان خارهای مختلف انتخاب کنید و یک حلقه آبی سفارشی درست نمایید.

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

مشخصات کارت گرافیکفروشگاه دیجیتال ریپلند

سایر ویژگی‌ها

موتور پردازنده گرافیکیGTX 1080TI سری
میزان حافظه رم11 گیگابایت
چند بیته ؟352 بیته
نوع شیار حافظهDDR5
تعداد و مدل فناستریکس 3 فن
قابلیت تصویر همزمان
پورت خروجی تصویراچ دی ام آی + دیس پلی پورت

کد QR

محصولات بازدیدشده

منو

مقایسه 0