PAD MOUSE ROG Balteus Qi پد ماوس رگ بالتئوس کیو آی

ROG TUF
بدون مالیات بدون حمل و نقل *

 

اصالت کالا ( کالای اورجینال )

 

ارسال رایگان (ارسال با پست - پیک و ...)

 

بازگشت کالا (7روز ضمانت بازگشت کالا)


ایسوس هرگز از ارائه فناوری های نوآورانه و طراحی های منحصر به فرد در ترکیب ROG خود ، به ویژه هنگامی که در قسمت های جانبی استفاده می شود ، متوقف نمی شود. Balteus Qi جدیدترین ساخته در بخش پد موس است و چیزی است که احتمالاً قبلاً هرگز ندیده اید. این یک پد موس بازی با اندازه متوسط ​​و پرتره است و دارای یک سطح پلاستیک سخت میکرو بافت است. 15 منطقه روشنایی RGB به صورت جداگانه قابل تنظیم وجود دارد و ASUS Aura Sync در دسترس است. کنترل پنل فوقانی دارای یک دکمه کنترل روشنایی پردازنده و یک اتصال دهنده عبور USB 2.0 برای اتصال آسانتر دستگاه است. به نظر می رسد که همه این ویژگی ها کافی نیستند ، ماوس پد نیز از شارژ Qi دستگاه های مختلف از طریق گوشه سمت راست و بالای سطح آن پشتیبانی می کند. همه این موارد ارزان نیستند ، و این باعث می شود Balteus Qi به یکی از گرانترین پدهای ماوس در حال حاضر در آنجا تبدیل شود.
مشخصات فنی

ASUS ROG Balteus چی
مواد سطح: پلاستیک میکرو بافت
مادهء اصلی: لاستیک بدون لغزش
اندازه: 370 mm x 320 mm x 7.9 mm
بسته بندی: تخت
روشنایی:

RGB 15 منطقه ای ، Aura Sync

بسته بندی

  
ASUS ROG Balteus Qi در یک بسته عظیم ، واقعاً در استودیوی کوچک من جای نمی گیرد. البته دلیل خوبی برای آن وجود دارد زیرا این یک سکوی سخت است ، بنابراین برای صرفه جویی در فضا نمی توان آن را چرخاند. این بسته بندی دارای عناصر ROG مانند امضا ، تعداد زیادی رنگ قرمز و سیاه و برخی بافت های پس زمینه جالب است. درمورد محتویات ، یک Balteus Qi pad ، یک کابل USB اضافی برای به وجود آوردن شارژر Qi ، یک راهنمای شروع سریع و یک برچسب 3D ROG وجود دارد.

اندازه و سطح


فقط یک اندازه در دسترس برای این پد وجود دارد که 370 mm x 320 mm x 7.9 mm (14.6 "x 12.6" x 0.31 ") است .این ماده را به رده متوسط ​​قرار می دهد ، اگرچه کمی به سمت بزرگ خم شود (از البته برخی ممکن است مخالف باشند زیرا این موضوع از منظر چشم انداز است ؛ من از یک پد 50 50 50 سانتی متر استفاده می کنم ، بنابراین این یکی از این موارد را پیدا کردم و نه کوچک) یکی از ویژگی های قابل توجه این است که این جهت گرا است. ASUS دارای پد موس دیگری با پرتره گرا ، ROG Strix Edge است که بزرگتر است و از یک ماده نرم و نرم استفاده می کند.

ما در مورد یک پد سخت بسیار ضخیم صحبت می کنیم. تقریباً 8 میلی متر ، آن را از میز دور می کند ، و خوشبختانه ، طرف های آن به صورت شیب خورده است ، بنابراین هیچ لبه های سختی وجود ندارد که بتواند بازوها یا مچ شما را تحریک کند.


سطح مانند چیزی است که من قبلاً روی پد ماوس ندیدم. در ابتدا از پلاستیک تقریباً بافت ساخته شده و لمس درشت کاملاً درشت آن ساخته شده است. من خیلی سریع به آن عادت کردم ، و زبری آن دیگر آنقدر قابل توجه نبود. در مورد قابلیت های خنک کننده آن ، به هیچ وجه یک پد سریع نیست ، که من را کاملا متعجب کرد از آنجا که تمام لنت های سخت من این فرصت را امتحان کردم در مقایسه با نمونه های پارچه ای یک سطح بسیار سریع سریع داشته باشم. از طرف دیگر بالتئوس بیشتر در مورد کنترل با سرعت متوسط ​​و قدرت متوقف کننده بسیار است. یک چیز مطمئناً ، شما باید اسکیت های موس خود را بیشتر از آنچه که لازم بود با یک پد پارچه جایگزین کنید.

یک آرم ASUS ROG و یک نشان Qi روی سطح قرار دارد که خوشبختانه هیچ یک از آنها مطرح نشده است. ماوس روی همین نواحی مانند سایر مناطق پد می چرخد.

زیرین - سطح پایین

 
من به هیچ وجه مغرضانه نیستم ، اما دست بالته چی دارای پایینترین پشتی موس است که من تا به حال این فرصت را امتحان کرده ام. به طور باورنکردنی خوب به سطح می چسبد. پس از کنار گذاشتن ، واقعاً نمی خواهید به این سمت بروید ، که خبرهای خارق العاده ای است. بسیاری از تولید کنندگان این مسئله را آنطور که باید جدی نمی گیرند ، و من ، برای مثال ، وقتی پد موس من روی میز من می چرخد ​​بسیار تحریک کننده است. باز هم ، نیازی به نگرانی در مورد این با Balteus نیست (من یک راه راه IKEA Linnmon دارم؛ مواد مختلف میز ممکن است چنین چسبندگی خوبی را فراهم نکنند).

حال برای طراحی می توانید در این تصاویر مشاهده کنید که دارای یک آرم ROG عظیم در قسمت بالا سمت راست و برخی از متن های مبتنی بر متن در سمت چپ پایین است. هر دوی اینها دارای سطح براق هستند ، در حالی که سایر قسمت های زیرین آن لاستیک مات است.

کارایی


دقیقاً مانند بررسی های قبلی من ، چهار موش با سنسورهای مختلف روی سطح آزمایش کردم. ASUS ROG Gladius II Wireless و Logitech G PRO Wireless کاملا بی نقص انجام شده است ، اما ASUS TUF Gaming M5 و Tt eSPORTS Iris Optical چند فاصله نسبتاً جزئی دارد که در لنت های پارچه ای وجود ندارد. آنها هنوز هم خوب و قابل استفاده هستند و من در بازی هایی با هیچ ناهنجاری جدی روبرو نبودم ، اما نمودارهای آنها نشان می دهد که ردیابی آنها بر روی این پد موس کاملاً کامل نیست. به خاطر داشته باشید که این دو موش نسبتاً ارزان هستند ، و اگر این پد موس را گران قیمت خریداری کردید ، احتمالاً از چیزی رده بالا استفاده خواهید کرد که تحت تأثیر منفی این سطح ردیابی قرار نگیرد.

 
ASUS ROG Gladius II Wireless - PMW3389

 
ASUS TUF Gaming M5 - PAW3327

 
Logitech G PRO بی سیم - HERO

 
Tt eSPORTS Iris Optical - PMW3325

مقایسه

بیایید به مقایسه بپردازیم! متأسفانه ، من دیگر پد های سخت دیگر را ندارم ، بنابراین می توانم Balteus را با چند لنت پارچه ای که به خوبی شناخته شده است مقایسه کنم. QcK Edge از یک سطح استاندارد SteelSeries QcK برخوردار است ، که آن را به یک پد موس پارچه ای با پارچه میکرو بافته شده تا حدودی خشن تبدیل می کند. از طرف دیگر QcK Limited بسیار صاف است و از بافت بسیار متراکم تری برخوردار است. و در آخر اینکه ، DM Pad XL از نظر ظاهری و احساس کاملاً شبیه به QcK است.


Balteus Qi در مقابل QcK Edge


Balteus Qi در مقابل QcK Limited


Balteus Qi در مقابل DM Pad XL

همانطور که در این تصاویر مشاهده می کنید ، پلاستیک بافتی بدیهی است که سطح بسیار متفاوتی با انواع پارچه دارد. یک بار دیگر ، اکثر پدهای سخت معمولاً بسیار سریع هستند ، اما به نظر می رسد Balteus بیشتر از یک سطح سطح کنترل گرا برخوردار است.

کیفیت ساخت

من با سکسکه با کیفیت ساخت صفر روبرو شدم - همه چیز تقریباً کاملاً کاملاً ساخته شده است ، که می تواند به عنوان حداقل نیاز در این مرحله قیمت در نظر گرفته شود. هیچ جای برجستگی ، دره یا سطحی غیر عادی ناهموار وجود ندارد. حتی عقب هم عالی است. پانل بالا کاملاً محکم به نظر می رسد؛ بنادر آن به هیچ وجه سست نیست. بریدن روی کابل ها نیز به خوبی انجام می شود.

پورت ها ، کابل ها

  
می توانید یک پانل استوانه ای را در سمت چپ بالای پد موس پیدا کنید. این دستگاه حاوی دکمه ای برای تغییر روشنایی روشنایی یا سبک جلوه (با توجه به تنظیمات نرم افزار ، بیشتر در مورد بعدی) ، یک درگاه USB و یک درگاه میکرو USB برای روشن کردن شارژر Qi است. همچنین یک چراغ نشانگر LED برای شارژر Qi وجود دارد که هنگامی که شروع به شارژ دستگاه با پد موس می کنید ، روشن می شود.

از آنجا که این پد ماوس به طور گسترده با ماوس بی سیم ROG Gladius II به بازار عرضه شده است ، به طور طبیعی فکر می کردم می تواند در هنگام استفاده از آن ماوس را شارژ کند ، اما متاسفانه اینگونه نیست که ماوس از عملکرد پشتیبانی نمی کند. با این وجود می توان از آن با دستگاههای مختلفی استفاده کرد که امکان شارژ بی سیم را دارند.

 
کابل ها بسیار زیاد هستند اما بعد از مدتی همه حس می کنند. خود این پد دارای خروجی کابل با ضخامت بسیار ضخیم است که در واقع دو کابل در یک است. یکی از این دو کانکتور (مشخص شده با پد) برای روشنایی است و دیگری برای تغذیه پورت USB روی پنل. همچنین یک کابل دیگر بدون سیم در جعبه برای تأمین برق درگاه شارژ چی وجود دارد.

نرم افزار و روشنایی

  
کاملاً نادر است که یک پد موس با نرم افزار همراه باشد (به یاد داشته باشید آن شوخی های قدیمی درایور پد موس؟ ASUS ROG Armory یک برنامه خوب ساخته شده است. سریع ، بصری است ، بدون نقص کار می کند ، و یک بار طراحی زیبا را پس از قطع کردن آن طراحی خواهید کرد. ASUS ROG Armory 362 مگابایت فضای دیسک را اشغال می کند و در حالی که در پس زمینه تنظیمات من اجرا می شود ، حدود 22 مگابایت حافظه را مصرف می کند.

در پنل سمت چپ می توانید بین سه پروفایل انتخاب کنید و هر پروفایل قابل تنظیم است. برگه اصلی لوازم جانبی شامل دو صفحه است. در صفحه دکمه ها ، می توانید دکمه صفحه اصلی را تنظیم کنید تا روشنایی را تنظیم کرده یا بین جلوه های روشنایی جابجا شود. صفحه روشنایی بیشتر کنترل های روشنایی را دارد. شما می توانید بین یک تن جلوه های مختلف را انتخاب کنید و همچنین می توانید کدام یک از 15 منطقه را که می خواهید روشن شود ، سفارشی کنید. زبانه های Macro و Stats فقط برای موش ها و صفحه کلید است ، اما تب Sync به شما امکان می دهد ROG Aura Sync را فعال کنید و یکی از سه اثر مختلف را روی آن تنظیم کنید.

من همچنین برای نشان دادن جلوه های روشنایی ، ویدئویی تهیه کردم.


بسیاری از لوازم جانبی ایسوس از ویژگیهایی به نام Aura Sync پشتیبانی می کنند ، که گزینه ای برای همگام سازی روشنایی در دستگاه های مختلف است. فقط سه حالت برای Aura Sync وجود دارد: ایستا ، تنفس و چرخه رنگ. من یک ویدئو ساختم که اینها را با یک Balteus Qi و Gladius II Wireless نشان می داد.

ارزش و نتیجه گیری

  • ASUS ROG Balteus Qi با قیمت 110 دلار در دسترس است.
  • حتی سر خوردن سطح ، پایدار
  • مواد پایه فوق العاده
  • بدون آرم مطرح شده
  • ویژگی های عالی RGB
  • پورت USB می تواند مفید باشد
  • شارژر داخلی چی
  • بسیار گران
  • اصطکاک زیاد برای یک لنت سخت
ایسوس پیش از این بسیاری از محصولات منحصر به فرد و پیشگامانه را ایجاد کرده است ، و ROG Balteus Qi قطعاً یکی از این موارد است. پد ماوس پرتره گرا با گذر USB ، شارژر Qi و نورپردازی کنترل پذیر RGB چیزی نیست که اغلب می بینید.

نکته ای که باعث می شود این یک پد موس بسیار منحصر به فرد باشد ، سطح خود آن است. من هرگز یک لنت سخت با چنین بافتی ندیده ام ، کاملاً درشت و کنترل گرا است و در نتیجه اصطکاک بسیار زیادی ایجاد می شود. ممکن است برخی از مردم این را دوست داشته باشند ، اما صادقانه بگویم ، دلیل اصلی خریدن پدهای سخت سرعت بالای آن است ، این لباس مناسب Balteus نیست. از طرف دیگر ، اگر شما یک سرسره کندتر و کنترل پذیر تر را ترجیح می دهید ، البته می تواند یک انتخاب بهینه باشد.

در مورد قابلیت ردیابی ، سطح بسیار خوبی است ، اما ممکن است برخی از سنسورهای کم مصرف (یا قدیمی تر) آن را دوست نداشته باشند (من علاوه بر برخی سنبله ها با نرم افزار MouseTester نتوانستم هیچ ناهنجاری واقعی را تشخیص دهم). کیفیت ساخت بسیار مناسب این تشک ماوس است زیرا هیچ مشکلی وجود نداشت که بتوانم پیدا کنم. همه چیز خوب و محکم است ، و من نتوانستم هیچ گونه برآمدگی یا مناطق ناهموار یا هر نوع شکستگی در آستین های کابل پیدا کنم.

قسمت زیرین مستقیم روی این پد فوق العاده است. ایسوس با هر دو ظاهر کار فوق العاده ای انجام داد (که خیلی مهم نیست زیرا به هر حال مشاهده نمی کنید) و مهمتر از همه ، چسبندگی واقعی به جدول. یک بار آن را به یک موقعیت مکانی تغییر مکان داده ، بنابراین به طور تصادفی در زیر دستان شما نمی خواهد حرکت کند.

من قبلاً از پد ماوس با یک شارژر داخلی چی استفاده نکرده ام و به نظر من دلیل زیادی از اعتیاد به مواد مخدره نیست (حتی اگر برخی از تولید کنندگان قبلاً این کار را انجام داده اند). اگر نمی توانید وسایل قابل شارژ Qi خود را روی یک سطح مسطح متوسط ​​قرار دهید و بدین ترتیب فضای زیادی از ماوس برای حرکت آزادانه استفاده کنید ، Balteus Qi می تواند به دلیل Qi یک انتخاب ایده آل برای شما باشد. شارژر. اگر ASUS ماوس را در آینده نزدیک آزاد کند که با این روش شارژ بی سیم شود ، من بر روی این ایده فروخته می شود.

روشنایی RGB یکی از اصلی ترین نکات بازاریابی این پد است ، به این معنی که فقط باید خوب باشد و قطعاً خوب است. با داشتن 15 منطقه ، تعداد بیشماری از جلوه های متفاوت و عالی ، و گزینه همگام سازی از طریق Aura Sync ، قطعاً دور از جمع است. نورپردازی خوب و روشن است ، رنگها زنده است ، و انتقالها بصورت نرم و صاف هستند. می توانید ویژگی های روشنایی را با دکمه در انتهای پنل یا از طریق ASUS ROG Armory تغییر دهید. این یک برنامه بصری ، به خوبی طراحی شده ، سریع و بدون اشکال است که در هنگام قرار گرفتن در فضای دیسک نسبتاً سنگین وزن است اما حافظه زیادی را در پس زمینه مصرف نمی کند.

ASUS ROG Balteus Qi یک پد موس بسیار گران قیمت با 110 دلار است. با این حال ، اگر شما از دست دادن توانایی شارژ وایرلس ندارید ، نسخه استاندارد و غیر Qi Balteus ممکن است هنوز هم جذاب باشد و بسیار ارزان تر است. من با خوشحالی می خواهم Balteus را به هر کسی که مشخصات آن را مناسب می داند توصیه کنم ، زیرا به نظر من این محصول تقریباً بی عیب و نقص و دارای بسیاری از ویژگی های عالی است.
نوآوری
توصیه شده

مرجع خاص

دیدگاه‌ها

بررسی خود را بنویسید

PAD MOUSE ROG Balteus Qi پد ماوس رگ بالتئوس کیو آی

بررسی خود را بنویسید