ASUS G752

ویندوز مرکز توصیه می شود جایزه

سریع گرفتن

تماس با این لپ تاپ بسیار سخاوتمندانه است زیرا شما قصد ندارید به مدت طولانی با آن در دامان خود بنشینید. اما با وجود اینکه تنها قابل حمل قابل حمل است، G752 تمام رایانه هایی است که می خواهید. این قدرتمند است، با آخرین و بزرگترین مانند NVIDIA G-Sync بسته بندی شده و بازی های فعلی را با سهولت خوردن. پرتاب یک قیمت است که نجومی نیست و شما یک برنده خالص خواهید داشت.

طرفداران

 • ساخته شده مانند یک مخزن
 • به راحتی قابل ارتقا است
 • مقدار زیادی قدرت برای ضربه زدن 60FPS جادویی در بازی های کنونی

مضرات

 • این عظیم است
 • سنگین است
 • درایو نوری ضخامت را در جایی که لازم نیست قرار می دهد

درباره این بررسی

این بررسی با استفاده از واحد ارائه شده توسط ASUS UK انجام شد. کل دوره بازبینی قبل از به روز رسانی سالانه ویندوز 10 نصب شد.

بررسی کامل ASUS G752

لپ تاپ های بازی وجود دارد که در طراحی ظریف هستند و در اندازه بزرگ نیستند. پس از آن ASUS ROG G752 وجود دارد که نه از آن چیزهاست. این goliath از یک نوت بوک آخرین تازه از تولید کننده تایوانی است و آن را فقط فریاد می زند.این وحشی است، بزرگ است، سنگین است، اما بیشتر از همه، قدرتمند است.

این 17 اینچ برای این بازیگر نیست که بخواهد نور را بپوشاند. این برای بازیگر است که مطلقا تمام وقت قدرت مطلق را می خواهد. و کسی که به درد پشت نگاه نمی کند اما در تمام این اندازه ها و یک ظاهر وحشی، یک دستگاه ارزش پول خود را دارد.

این چیزی است که ما برای پاسخ دادن به آن هستیم. اینجا بررسی کامل ما است

مشخصات ASUS G752

 • نمایش دادن:
  • نمایشگر Full HD IPS 17. 3 اینچ با G-Sync
  • رزولوشن 1920x1080
 • پردازنده:
  • پردازنده اینتل Core i7-6700HQ
  • 16 گیگابایت رم
  • کارت گرافیک NVIDIA GTX 980M 4GB
 • ذخیره سازی
  • SSD 2 x 250 گیگابایتی
  • اسلات کارت SD
  • USB-C 3.1، USB 3.0، اترنت، HDMI
  • درایو نوری DVD-RW

سخت افزار و طراحی ASUS G752

ASUS G752

فقط برای یک ثانیه متوقف و نگاهی به G752. این وحشی است برخی از دیگر لپ تاپ های ROG از ASUS دارای ظرافت اند، که مناسب برای اتاق جلسه و همچنین اتاق بازی است. این یکی نیست خطوط تهاجمی، دریچه های اگزوز عظیم، پرتقال زیادی.

این G752 است.

آن را به عنوان قدرتمند در داخل است که در خارج از وحشی است. واحد ما که در اینجا "تنها" تست می کنیم دارای گرافیک نسل قبلی GTX 980M از NVIDIA است، اما بقیه مشخصات را می توان با استفاده از لپ تاپ پاسکال با GTX 1080 مقایسه کرد. هر کدام از شما به پایان رسید، شما باید مقدار زیادی از اسب بخار را به بازی با.

با ابعاد دیوانه و قدرت G752 یک کیفیت ساخت مخزن است. ASUS می داند که چگونه یک لپ تاپ را بسازد و در عین حال کاملا فلزی نیست، زیرا این امر احمقانه است، شما یک پایان فلزی شگفت انگیز را روی درب می گذارید. و با آن یک پرتقال روشن، لوگو ROG درخشان است. چرا که آرم های درخشان داغ هستند.

در داخل دو درایو در مجموع 1TB، 16GB رم DDR4 و پردازنده چهار هسته ای Skylake Intel Core i7 6700HQ وجود دارد. این رام را می توان گسترش داد، که شما جزئیات بیشتری را در پایین صفحه پیدا خواهید کرد.

ASUS G752

نمایشگر کامل HD با یک قاب کاملا ضخیم احاطه شده است، اما با توجه به اندازه لپ تاپ که بسیار ناچیز است. مهمتر از همه این است که پایان مات، از بین بردن تابش های تند و زننده از روی صندلی های شما بی نیاز است. برخی از خونریزی های نور وجود دارد که سرزمین زشت آن را از ناحیه نشان می دهد، اما هنگامی که صفحه نمایش تاریک است، آن را فقط خواهید دید.

با این حال، این چیزی است. در حالی که ممکن است وحشیانه به قلعه قرون وسطایی نگاهی بیندازد و برای هزاران سال آن را بسازد، این مرزها را "لپ تاپ" می کند. این بد آن نیست، فقط بدان معنی است که آنقدر بزرگ و سنگین است که برای فکر کردن به حمل این دستگاه به عنوان قابل حمل خود، اعصاب مصنوعی را در همه جا شروع خواهد کرد تا دست های خود را مالش دهند.

این یک جایگزین دسکتاپ است که شما می توانید آن را در هنگام استفاده از آن به عنوان یک حزب LAN انتخاب کنید. این بسته بندی به اندازه کافی به اندازه کافی برای یک و تنها دستگاه بازی خود، با اضافه شدن جایزه داشتن یک صفحه داخلی ساخته شده است. پورت های موجود، از جمله استاندارد جدید USB-C 3.1 وجود دارد و اگر شما یک فیزیک رسانه ای هستید، یک درایو DVD-RW نوری.

و چراغ LED در سراسر مفصل. این را نمی توان نادیده گرفت.

ASUS G752

همانند دیگر لپ تاپ های ASUS ROG تمرکز بر روی نقاط کلیدی در صفحه کلید برای gamers، با WASD برجسته شده و روشنایی داغ منطقه برای فعال کردن در نرم افزار در هنگام راه اندازی وجود دارد. صفحه کلید برای یک لپ تاپ خوب است، با مقدار زیادی از سفر کلید، و استراحت دست نخورده غول پیکر است.

پد لمسی نیز بسیار خوب است نه اینکه شخصیت های بازی از آن برای چیزهای غیر از وسایل معمولی لپ تاپ استفاده می کنند و ماوس بازی مناسب خود را به ارمغان می آورند. همانطور که ما با GL552 در سطح ابتدایی پیدا کردیم، ASUS کارایی بهتر خود را با trackpads خود را نسبت به برخی از رقبای خود انجام می دهد. مهمتر از همه برای جمعیت بازی، صفحه لمسی می تواند به طور کامل غیرفعال شود، بنابراین یک قلم موی نادرست به طور ناخواسته با هدف شما آشنا نمی شود.

سخت افزار G752 برای یک PC بسیار خوب می سازد. این بزرگ است و سنگین است، اما این فوق العاده خوب ساخته شده است و کمی پایین جدول برای دستگاه بازی در این محدوده قیمت برگزار می شود. از آنجا که ما واحد بررسی ما را دریافت کردیم، ASUS اعلام کرده است که با کارت گرافیک GTX 10، برای خنک کردن بیشتر، اعلام مجدد کرد.

ASUS G752 Software - مرکز بازی ROG

مرکز بازی ASUS

همانطور که با GL552 ، در G752 شما ویندوز 10 را با سطح نیمه صاف "نفخ" دریافت می کنید. متاسفانه ASUS هنوز از قبل از بارگیری بیشتر از ما می خواهیم که ببینیم. اما به همان اندازه، شما می توانید یک ساعت و نیم صرفه جویی در همه چیز شما نمی خواهید و شما خوب است برای رفتن.

پیش از بارگذاری و مفید، نرم افزار بازی از ROG boffins است. مرکز بازی است که به خوبی، مرکز، همراه با اصحاب در قالب یک ویرایشگر کلید کلان و یک مدیر تنظیمات بازی است. دومی از این به شما کمک می کند تا منابع سیستم را اولویت بندی کنید وقتی که بازی می کنید تا مطمئن شوید بهترین عملکرد را به دست آورده اید، اثرات آن برای تفسیر باز است.ویرایشگر کلیدی کلیدی دقیقا همان چیزی است که شما فکر می کنید، اجازه می دهد که پنج کلید ماکرو را به نقشه برساند تا یک برنامه باز شود یا با یک مطبوعات تنها یک کلید ترکیبی پیچیده را اجرا کنید.

به هر حال، دکمه ششم به سمت چپ کلیدهای ماکرو، یک لینک فوری برای XSplit Gamecaster است که از طریق آن یک مجوز عمر با لپ تاپ دریافت می کنید.

مرکز بازی اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن زبانه در هسته CPU خود و همچنین تنظیم پروفایل برای دسترسی سریع به یک گروه خاص از تنظیمات. شما از این برنامه برای انجام کارهایی مانند قفل کردن پد لمسی استفاده می کنید، کلید ویندوز را غیرفعال کنید، روشنایی روی درب را خاموش کنید (به هر دلیلی) و زمینه نور پس زمینه داغ را فعال کنید. این همه فلاش های صفحه کلید را کنار مناطق کلیدی اطراف WASD، از بین بردن حواس پرتی های غیر ضروری، می کشاند. بسیاری از لمس های ساده، اما بسیاری که با مخاطبان هدف صحبت می کنند.

عملکرد ASUS G752

اگر شما یک لپ تاپ را با این قیمت خریداری می کنید، فقط یک چیز در ذهن شما وجود دارد: عملکرد. با یک پردازنده چهار هسته ای i7، 16 گیگابایت حافظه RAM و GTX980M تحت هود واحد بررسی ما، انتظار می رفت نتایج بسیار خوبی داشته باشیم.

و G752 تحویل داده شد. دو تصویر بالا نشان دهنده امتیازات Cinebench و 3DMark Fire Strike است. هنگامی که از طریق CrystalDiskMark قرار داده شد، آن را با 2159 مگابایت بر ثانیه خواندن و 1236 مگابایت بر ثانیه ارسال، در حالی که Geekbench 3 بازگشت 3827 تک هسته و 11980 برای عملکرد چند هسته ای.

اما معیارها همه چیز را بدون بررسی بازی در بازی نمی کنند. از طریق چند عناوین در کتابخانه ما در اینجا چگونگی آن را مرور کردیم:

 • Tomb Raider (تنظیمات گرافیکی نهایی در 1080p): میانگین 69.6 FPS
 • Rally Dirt (فوق العاده گرافیکی در 1080p): میانگین 68.478 FPS
 • Gears of War: نسخه نهایی (گرافیک بالا در 1080p): میانگین FPS 67

به خصوص در مورد نتایج مثبت، نسبت قیمت به عملکرد است. G752 با قیمت 1،699 پوند بازبینی شده، نشان دهنده ارزش بسیار بالایی است، در حالی که به راحتی قابل حمل است. این نیز کاملا قادر به بودن تنها کامپیوتر شما است، که باعث می شود آن را حتی دهان آبیاری. Gamers Keen قادر خواهند بود تا این هدف جادویی 60 FPS را در بازی های جاری بدون فکر کردن درباره تبدیل گرافیک به آن ها ببینند.

توجه داشته باشید سریع در مورد خنک کننده نیز، از آنجا که شما ایجاد مقدار منصفانه از گرما. دریچه عقب موی فوق العاده است، هیچ راهی برای قرار دادن آن وجود ندارد. کمی از لپ تاپ که در آن مچ دست خود را ببندید و تایپ خود را باقی می ماند فوق العاده سرد و راحت است. گرما به شدت از عقب خارج می شود.

ASUS G752 - ارتقاء

ASUS G752

بر روی G752 جانوری تلنگر بزنید و خودتان را در پنل perspex، که زیبا است، و یک درب قابل حمل که چیزهایی را که می توانید ارتقا دهید، پنهان کنید، به شما نشان می دهد. کدام عالی است یک پیچ تنها چیزی است که بین شما و اسلات های قابل ارتقا وجود دارد و با آن پیچ از بین می رود، آنچه را که می بینید به شما می چسبانید.

یا به جای آن، آنچه در آن نیست، به شما نگاه می کند.

لپ تاپ ما در اینجا دارای دو درایو m.2 SSD با اضافه کردن به 500GB. در کنار این یک خالی از درایو 2.5 اینچی خالی است که در آن شما آزاد هستید برای اضافه کردن یک هارد ذخیره سازی انبوه. بالاتر از همه اینها دو حافظه رم خالی هستند، به این معنی که شما آزاد هستید تا از 16 گیگابایت در برابر تمام 32 گیگابایت رم استفاده کنید. با استفاده از RAM ها و درایوهای HDD تقریبا ارزان تر خرید خود را از یک سازنده بپردازید، این برنده خالص از ASUS است.

ASUS G752 - خط پایین

ASUS G752

"بهترین" یک علامت است که در اطراف بسیاری قرار دارد و همیشه به معنای چیزی متفاوت با توجه به چشم انداز شما است.در حالی که G752 بهترین لپ تاپ بازی نیست، شما می توانید آن را خریداری کنید، بیشتر به دلیل اندازه آن، مطمئنا یکی از بهترین هاست.

ترکیبی از کیفیت ساخت علامت تجاری ASUS با فریادهای داخلی سریع و قیمت رقابتی می تواند باعث ایجاد این لپ تاپ شود.در حالیکه 17 ساله است، بعضی از مردم را خاموش می کند، اما به همان اندازه، برخی افراد به سمت آن حرکت می کنند. و ما غریبه نیستیم که لزوم لپ تاپ های 17 اینچی را مورد سوال قرار دهیم .

اما ASUS همچنان به اثبات می رسد که می داند چه چیزی واقعا پر طرفدار در لپ تاپ است. در حالی که به آسانی ممکن است هزاران و هزاران دستگاه را در دستگاه نهایی صرف کنید، ASUS و نام تجاری ROG آن را به یک سازش جامد می رسانند؛ عملکرد عالی در یک قیمت عالی.

و این فقط عالی است