ROG Aura Terminal رگ آورا ترمینال

2٬000٬000 ‎تومان
بدون مالیات بدون حمل و نقل *

 

اصالت کالا ( کالای اورجینال )

 

ارسال رایگان (ارسال با پست - پیک و ...)

 

بازگشت کالا (7روز ضمانت بازگشت کالا)

ایسوس بازی RGB خود را با یک کنترلر LED مستقل به سطح بعدی می برد

این حداکثر 210 LED را پشتیبانی می کند و می تواند نسبت به رویدادهای بازی واکنش نشان دهد.

آیا تا به حال به شما گفته شده است که باید سبک شوید؟ بسته به تعبیر شما ، شما دقیقاً می توانید با ترمینال ROG Aura جدید ایسوس ، یک جعبه کنترل روشنایی مستقل RGB که از یک دسته کامل از LED پشتیبانی می کند ، انجام دهید.

این یک کنترلر چهار پورت است که هرکدام حداکثر 90 ال ای دی حداکثر و در کل 210 LED در کل پشتیبانی می کند. ریاضی به آنجا اضافه نمی شود ، بنابراین اگر از هر چهار کانال استفاده می کنید ، نمی توانید همه آنها را به 90 چراغ LED پرتاب کنید.

با این حال ، آنچه شما می توانید انجام دهید ، سوار کردن نوارهای LED به پشت مانیتور خود برای روشنایی محیط است و باید نسبت به آن در رویدادهای بازی واکنش نشان داد. ایسوس این نورپردازی Halo را صدا می کند و به همراه کنترلر آن را در نمایشگاه الکترونیک Consumer Electronics در اوایل سال جاری رونمایی کرد.

"شاید قانع کننده ترین برنامه برای ترمینال Aura شامل تطبیق نورپردازی محیط با بازی های روی صفحه باشد. این اثر با استفاده از چهار نوار آدرس دار RGB بر روی لبه های پشتی مانیتور شما قرار گرفته است. نرم افزار ویژه رنگ های نمایش داده شده در لبه های صفحه را تشخیص می دهد. و چراغهای LED را برای مطابقت با خود تغییر می دهد ، ایجاد یک درخشش پویا که بسیار فراتر از مرزهای مانیتور شماست. نورپردازی واکنشی غوطه وری را افزایش می دهد ، به خصوص در بازی های رنگی مانند Overwatch ، ترمینال Aura را بالاتر از کنترلرهای معمولی RGB قرار می دهد . "

کنترلر برای تعامل با ابزار Aura Sync RGB این شرکت به هدرهای USB 2.0 مادربرد شما وصل می شود.همچنین به یک کانکتور 4 پین molex یا اتصال به یک سوکت دیواری از طریق آجر قدرت 45W نیاز دارد.

ایسوس شامل دو نوار نور 30GB و 60 سانتی متر ROG قابل تنظیم ، به علاوه سه کابل فرمت ، برخی از برچسب ها ، چند اتصال کابل و کابل های مختلف است.

ایسوس یک کنترلر RGB با چهار پورت آدرس دار را با ROG Halo و Aura Sync منتشر کرده است که می توانید آن را به مادربرد سازگار خود وصل کنید و بیشتر RGB خود را گسترش دهید. با استفاده از ASUS Halo می توانید جلوه ای از نور محیطی را مبتنی بر گفتن یک پالت رنگ بازی ایجاد کنید ، بنابراین جالب است که یک نوار LED در پشت مانیتور خود اضافه کنید.

سالها پیش فیلیپس این مفهوم را با مفهوم Ambilight خود امتحان کرده است. ترمینال ROG Aura با داشتن چهار هدر قابل کنترل به طور مستقل قابل کنترل ، به شما امکان می دهد رنگ ها و جلوه های نورپردازی را با سایر وسایل فعال شده Aura هماهنگ کنید ، یا از نورپردازی که برای عملکرد صفحه نمایش واکنش نشان می دهد برای یک تجربه بازی جذاب استفاده کنید. هر کانال حداکثر 90 LED را در هر کانال و 210 LED را در کل ، معادل حداکثر 4/4 متر نوارهای LED قابل آدرس پشتیبانی می کند.

این جعبه به خودی خود از چهار نوع اثر روشنایی "رنگین کمان / دنباله دار / شب ستاره دار / نورپردازی لوگو" پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، می توانید آن را بر ASUS "Aura Sync" مسیریابی و کنترل کنید. این محصول شامل یک کتابچه راهنمای شروع سریع ، نوارهای LED قابل تنظیم R LED 3 (30 سانتی متر × 2/60 سانتی متر 1) ، آداپتور 45W W AC × 1 ، DC - کابل تبدیل Molex × 1 ، microUSB - کابل تبدیل USB، 1 ، microUSB - کابل تبدیل هدر 9 پین × 1 ، نوار 3M 3، ، برچسب ROG × 1 ، کابل ROG کراوات 2 پوند.مرجع خاص

دیدگاه‌ها

بررسی خود را بنویسید

ROG Aura Terminal رگ آورا ترمینال

بررسی خود را بنویسید