RTX ROG-NVLINK رگ پل آر تی ایکس

ROG TUF
بدون مالیات بدون حمل و نقل *

 

اصالت کالا ( کالای اورجینال )

 

ارسال رایگان (ارسال با پست - پیک و ...)

 

بازگشت کالا (7روز ضمانت بازگشت کالا)

ASUS ROG GeForce RTX NVLink را با Aura Sync For 4K SLI Gaming Madness راه اندازی کرد

ASUS ROG NVLink
کارت گرافیکی GeForce RTX 2080 Ti شما را حداقل 999 دلار بازپرداخت می کند ، و احتمالاً 1،199 دلار یا بیشتر از آنجایی که شرکای سخت افزاری NVIDIA در ابتدا انواع دلخواه خود را با قیمت گذاری Founders Edition ارائه می دهند . برای کسانی از شما که جیب های کافی دارید که بتوانید دو نفر از این پسربچه ها را بدست آورید ، ایسوس یک NVLink سفارشی با نور RGB منتشر می کند ، زیرا شما به طور جدی قصد ندارید از چراغ ها پرش کنید ، درست است؟
ما را ببخشید ، اوه ، شرایط را روشن می کند (ببینید ما آنجا چه کار کردیم؟). به شوخی کنار ، ROG GeForce RTX NVLink جدید با Aura Sync RGB نه تنها یک لقب است ، بلکه یک NVLink شیطانی به نظر می رسد که باعث ایجاد Balla می شود. این دستگاه دارای یک طرح فلزی قلم مو با برخی از خطوط تهاجمی معمولی برای محصول ROG و نورپردازی RGB قابل تنفس است.
اگر ترجیح می دهید ، می توانید روشنایی RGB را برای تردید ، چرخش از طریق رنگ ها و جلوه های مختلف دیگر تنظیم کنید. در کل نه طرح کنترل وجود دارد که ASUS می گوید با توجه به مادربرد متفاوت است. این شرط ایمن است که اگر مادربرد ایسوس را با نور Aura در حال اجرا هستید ، می توانید به همه آنها دسترسی پیدا کنید.
ASUS NVLink Underside
NVLinks مانند این یکی با GeForce RTX 2080 نیز کار می کند. این معادل مدرن پل SLI است ، اما با توان سریع تر .
"تمام جدید ROG GeForce RTX NVLink دو کارت گرافیک GeForce RTX NVLink SLI آماده را با یک لینک 40 گیگابایت در ثانیه متصل می کند. این بدان معنی است که می توانید گرافیک بسیار صاف را با وضوح 4K و وضوح بالاتر با NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti و 2080 در نظر بگیرید. کارت های گرافیکی ، "ASUS می گوید.
ROG NVLink
اگر این محصول برای شما صدق می کند ، مراقب باشید که نسخه صحیح را انتخاب کنید. ROG NVLink در هر دو تکرار 3 شکاف و 4 شکاف در دسترس خواهد بود ، و کانکتورهایی که مطابق آن فاصله دارند. گفته شد ، بین این دو با تمام کارتهای گرافیکی GeForce RTX 2080 Ti و GeForce RTX 2080 سازگار است.
در مورد GeForce RTX 2070 چطور؟ در حالی که کارت پایان پایین از ردیابی اشعه در زمان واقعی نیز پشتیبانی می کند ، به نظر نمی رسد که از ورود NVLink هنگام ورود اواخر این ماه پشتیبانی کند. SKU به طرز چشمگیری در توصیف NVIDIA در مورد NVLink وجود ندارد و هیچ یک از تصاویر GeForce RTX 2070 که شاهد اسپرت اتصال NVLink هستیم.
"پل GeForce RTX NVLink دو کارت گرافیک NVLink SLI آماده را با 50 برابر پهنای باند انتقال فن آوری های قبلی به هم متصل می کند. این بدان معنی است که می توانید روی گیم پلی فوق العاده صاف در حداکثر وضوح تصویر با وفاداری نهایی در کارت های گرافیکی GeForce RTX 2080 Ti و 2080 حساب کنید ،" "انویدیا می گوید.
هنوز مشخص نیست که ROG NVLink چقدر هزینه خواهد داشت یا چه زمانی در دسترس خواهد بود. به عنوان یک نقطه مرجع ، NVLIDA خود NVIDIA 79.99 دلار است.

مرجع خاص

دیدگاه‌ها

بررسی خود را بنویسید

RTX ROG-NVLINK رگ پل آر تی ایکس

بررسی خود را بنویسید