• حراج!

ROG Rapture GT-AC5300 روتر راگ رپتور

4٬800٬000 ‎تومان
بدون مالیات

 • شبکه را اداره کنيد – مرکز بازي‎ ROG Gaaming Center ‎بر همه امور مهم بازي مانند لگ، آمار ترافيک و ارتباطات ‏دستگاه ها نظارت دارد.‎
 • بهينه سازي فوري بازي – قابليت Game Boost و درگاه هاي مخصوص بازي ROG به صورت هوشمندانه اي ترافيک بازي را اولويت بندي مي کنند.
 • پيشگام امنيت شبکه – پيش از اينکه تهديدهاي اينترنتي به شبکه شما آسيب بزنند آنها را خنثي کنيد.
 • پردازنده فوق العاده قدرتمند – قدرت پردازش بي رقيب چهار هسته اي براي نهايت عملکرد شبکه .
 • سخت افزار آماده مبارزه – واي فاي سه بانده 802.11ac، به همراه درگاه هاي شبکه گيگابيت براي دستگاه کابلي و 2 درگاه فوق سريع USB 3.0.
 • پشتیبانی AiMesh – اتصال به سایر روترهای سازگار ایسوس، به منظور ایجاد یک شبکه Wi-Fi قدرتمند و منعطف خانگی.

 • اصالت کالا ( کالای اورجینال ) اصالت کالا ( کالای اورجینال )
 • ارسال رایگان (ارسال با پست - پیک و ...) ارسال رایگان (ارسال با پست - پیک و ...)
 • بازگشت کالا (7روز ضمانت بازگشت کالا) بازگشت کالا (7روز ضمانت بازگشت کالا)

The ROG Rapture GT-AC5300 is ASUS' first ROG branded router.ROG Rapture GT-AC5300 اولین روتر ROG مارک ASUS است.

توسعه ROG

جمهوری گیمرها یا بهتر از آن شناخته شده به عنوان ROG یک نام تجاری با نام تجاری ASUS در سال 2006 بود که نیازهای بازیگران را برآورده می کرد. امروزه، بیش از یک دهه گذشته، آن را به عنوان نیروی بزرگی رشد کرده است و فروشگاه آن در حال حاضر تمام وسایلی از دستگاه های بازی و لوازم جانبی را شامل می شود، از سیستم های بازی کاملا اختصاصی به نوت بوک، مادربرد، کارت گرافیک، صفحه کلید، موش، مانیتور، و حتی کارت های صوتی.

این یک خط چشمگیر است و نشان می دهد که تا چه حد نام تجاری ROG به بازار آمده است. اما در 11 سالگی، هیچ روتر ROG وجود ندارد، که کنجکاو است، زیرا اتصال آنلاین به بخش مهمی از بازی تبدیل شده است. با این حال، این همه امروز با ROG Rapture GT-AC5300 جدید روتر تغییر می کند . این اولین روتر ROG است و یک جانور مطلق است. اجازه دهید من را از طریق ویژگی های کلیدی آن صحبت کنم.

ASUS ROG Rapture GT-AC5300

The ROG Rapture GT-AC5300 looks identical to the older RT-AC5300 router.

ROG Rapture GT-AC5300 همانند روتر قدیمی RT-AC5300 مشابه است.

اگر شما با روتر قدیمی ASUS RT-AC5300 آشنا هستید ، Rout جدید ROG Rapture GT-AC5300 روتر باید به شما آشنا باشد. دو روتر عموما در بیرون یکسان هستند. هر دو روتر دارای ابعاد، وزن و ابعاد یکسان هستند و با 8 آنتن بزرگ خارجی ظاهر می شوند. تنها راه تمایز آنها با لوگو در بالای صفحه و پورت های آن است. RT-AC5300 دارای یک آرم ASUS است در حالی که ROG Rapture GT-AC5300 دارای لوگوی ROG است. ROG Rapture GT-AC5300 همچنین دارای پورت های بیشتر، اما بیشتر در مورد این بعد.

ظاهر ROG Rapture GT-AC5300 قطعا بحث برانگیز است. بسیاری از مردم آن را به عنوان یک عنکبوت و خرچنگ توصیف کرده اند و شمار زیادی از مردم نیز آن را زشت می دانند. شخصا، من آن را کاملا دوست دارم. روترهای پایان یافته باید متفاوت و پیچیده باشند و این طراحی این جعبه ها را برای من جلب می کند. با این حال، ادعا می کنم که واقعا بزرگ و سنگین است.

There are no mounting points to mount the ROG Rapture GT-AC5300 on the wall. It does, however, have rubber feet.

هیچ نقطه نصب برای نصب ROG Rapture GT-AC5300 بر روی دیوار وجود ندارد. این کار، با این حال، پاهای لاستیکی دارد.

در داخل، ROG Rapture GT-AC5300 داخلی را ارتقا داده است. CPU ارتقا یافته است و یکی از سریعترین آن ها در روتر دیده می شود. به طور خاص، روتر ROG در حال اجرا پردازنده 64 بیتی Broadcom BCM49408 است که با سرعت 1.8 گیگاهرتز کار می کند. همچنین 1 گیگابایت رم دارد که بیشترین مقدار را در هر روتر دیده است. واضح است که ROG Rapture GT-AC5300 یک روتر قدرتمند است.

در کنار پردازنده قدرتمند، ROG Rapture GT-AC5300 از سه رادیو BCM4366 برای انتقال استفاده می کند. این همان رادیویی است که اکثر روترهای کلاس AC5300 استفاده می کنند. این رادیوها از 4x4 جریان پشتیبانی می کند و همچنین از MU-MIMO پشتیبانی می کند.سرعت رایانه به شرح زیر است: 1000 گیگابیت در ثانیه در شبکه 2.4GHz و 2،167 Mbps در هر دو شبکه 5GHz . همه آنها را اضافه کنید و 5،334 مگابیت در ثانیه دریافت خواهید کرد.

به همین دلیل است که ROG Rapture GT-AC5300 نیاز به یک پردازنده قدرتمندی دارد که از ویژگی های فراوان آن پشتیبانی می کند. ابتدا با آنهایی که واضح تر هستند شروع می کنیم - پورت ها. ROG Rapture GT-AC5300 همراه با خانواده های روز افزون متصل شده، دارای یک پورت GIGabit Ethernet WAN و پورت های 8 گیگابیت اترنت است.

The ROG Rapture GT-AC5300 has no shortage of Ethernet ports.

ROG Rapture GT-AC5300 دارای کمبود پورت اترنت نیست.

اما همه اینها، از 8 گیگابیت اترنت پورت LAN ، دو پورت شبکه اختصاصی بازی اختصاصی هستند که بهینه شده اند و دارای اولویت بالاتر از همه ترافیک دیگر هستند. به غیر از پورت های بازی، دو پورت LAN دیگر وجود دارد که از تجمیع لینک پشتیبانی می کنند، به کاربران اجازه می دهد تا آنها را برای ایجاد یک اتصال فوق العاده سریع 2 گیگابیتی بسازند . این مفید است به ویژه اگر شما یک سیستم NAS بالا پایان متصل به روتر.

ROG Rapture GT-AC5300 صحبت از اتصالات، همچنین دارای دو پورت USB 3.0 است . شایان ذکر است که اکثر روترها، حتی با قیمت بالا، معمولا تنها با یک پورت USB 3.0 همراه هستند، پورت USB دیگر معمولا تنها از سرعت USB 2.0 کمتری پشتیبانی می کند. پورت USB 3.0 سریع تر ترجیح داده می شود، به خصوص اگر می خواهید فایل ها را از طریق شبکه خود به اشتراک بگذارید با استفاده از درایو های ذخیره سازی خارجی.

Buttons let users quickly turn off the LED status indicators or Wi-Fi. There is also a third button for WPS setup needs.

دکمه ها به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت LED شاخص وضعیت یا Wi-Fi را خاموش کنند. همچنین یک دکمه سوم برای نیازهای نصب WPS وجود دارد.

در کنار بندر، ROG Rapture GT-AC5300 همچنین دارای نشانگر وضعیت LED در جلو و نیز دکمه های به سرعت خاموش Wi-Fi و شاخص های وضعیت LED است. همچنین یک دکمه اضافی برای نیازهای نصب WPS سریع وجود دارد.

This is the ROG Gaming Center. It might look daunting, but the menus are clearly labeled and it is quite easy to navigate if you actually read carefully.

این مرکز بازی ROG است. این ممکن است دلهره آور باشد، اما منوها به وضوح برچسب گذاری شده اند و اگر واقعا دقت بخوانید، حرکت بسیار آسان است.

ROG Rapture GT-AC5300 علاوه بر شبکه های با سرعت بالا Wi-Fi و اتصالات LAN و USB گسترده، همچنین دارای یک رابط مدیریت جدید روتر به نام ROG Gaming Center می باشد. این است، همانطور که می توانید از روی صفحه نمایش ضبط در بالا ببینید، بسیار قرمز و کاملا خنک است. کاربران بلند مدت ASUS احتمالا آن را بسیار شبیه به رابط کاربری مدیریت روتر ASUSWRT می دانند که در روترهای غیر معمول ROG آنها یافت می شود، اما نزدیک تر شده و تفاوت های قابل توجهی نیز وجود دارد.

Game Profile makes it easy for users to setup port forwarding for games.

مشخصات بازی را برای کاربران آسان می کند برای راه اندازی حمل و نقل پورت برای بازی ها.

در بخش عمومی، می توانید چند ویژگی از قبیل Gamer-centric مانند Game IPS ، Game Network خصوصی و بازی را مشاهده کنید . جالب توجه است، برخی از آنها در واقع تغییر نام از ویژگی های موجود در دیگر روترهای ASUS است. به عنوان مثال، بازی IPS واقعا همان AiProtection است، و شما می توانید بازی افزایش و بازی شبکه خصوصی را در دیگر روترهای ASUS نیز پیدا کنید.

با این حال، چه جدید و مفید برای بازیکنان، مشخصات بازی و رادار بازی است. مشخصات بازی به طور خودکار راه اندازی پورت برای بازی های آنلاین محبوب مانند CS: GO، جهان از مخازن، جهان از وارکرفت، Starcraft II، و Overwatch. فقط بازی را از یک منوی کشویی انتخاب کنید، روی Apply کلیک کنید، و شما انجام می شود.

Game Radar shows you the latency of popular game servers around the world.

بازی رادار به شما نشان می دهد تاخیر سرور های محبوب بازی در سراسر جهان است.

از سوی دیگر، بازی رادار ، وضعیت پینگ سرورهای بازی های آنلاین محبوب مانند Dota 2، Overwatch، World of Warcraft و غیره را نشان می دهد. بنابراین اگر بازی شما بازی می کند به شما اجازه می دهد تا یک سرور را برای اتصال به آن انتخاب کنید، می دانید کدام یک از پایین ترین زمان تاخیر را دارد.

یکی دیگر از ویژگی های جدید که در ROG Rapture GT-AC5300 یافت می شود، رادار فای است که یک ابزار اسکنر شبکه بی سیم است.

در جای دیگر، مرکز بازی ROG همان ویژگی ها و توابع موجود در دیگر روترهای ASUS مانند Game Boost، ترافیک آنالایزر، شبکه مهمان، نقشه شبکه، AiCloud، کنترل والدین، QoS Adaptive و غیره را دارد. به طور خلاصه، آنچه شما با ROG Rapture GT-AC5300 روتر می گیرید، تمام ویژگی های دیگر روتر های دیگر ASUS است، به علاوه امکانات جدید مانند پروفایل بازی و رادار بازی که علاقه مندان به بازی های رایانه ای است.

The ASUS Router app lets you remotely manage and control your router. If you connect to the ROG Rapture GT-AC5300, you are greeted with this unique red gaming skin.

برنامه روتر ASUS به شما اجازه می دهد مسیریاب خود را از راه دور مدیریت و کنترل کنید. اگر شما به ROG Rapture GT-AC5300 متصل هستید، با این پوست بازی قرمز منحصر به فرد روبه رو می شوید.

البته، مثل این که هر روزه روتر فوق العاده بالا، ROG Rapture GT-AC5300 روتر می تواند از راه دور مدیریت و کنترل شده با استفاده از مجموعه ای از برنامه های تلفن همراه ASUS که می تواند بر روی دستگاه تلفن همراه iOS یا Android شما نصب شود. در مجموع چهار برنامه وجود دارد. نرم افزار ASUS Router به شما امکان نظارت بر استفاده از روتر و تغییر تنظیمات QoS را می دهد. اگر می خواهید قابلیت ذخیره سازی ابر را فعال کنید، برنامه AiCloud لازم است. برنامه Download Master به شما امکان می دهد فایل های دانلود شده را با استفاده از مشتری های تورنت برنامه ریزی کنید. و در نهایت، دستگاه کشف تمام دستگاه های شبکه ASUS شما را شامل می شود، از جمله روتر، تکرار کننده و دوربین IP شما. برنامه ها به اندازه کافی آسان برای استفاده هستند، اما این یک سیستم دست و پا گیر است و ما ترجیح می دهیم که یک برنامه واحد داشته باشد که بتواند همه کارها را انجام دهد.

تنظیم تست

راه اندازی معمول تست ما شامل یک رایانه رومیزی، روتر بررسی شده و یک لپ تاپ برای شبیه سازی یک شبکه خانگی بیسیم است. سیستم دسکتاپ نقش یک میزبان را بازی می کند، در حالی که روتر به عنوان یک دروازه عمل می کند. و در نهایت، یک آداپتور خارجی بی سیم 802.11ac متصل به نوت بوک برای انجام نقش یک مشتری بی سیم از راه دور استفاده می شود. روتر در حالت N تنها برای باند 2.4 گیگاهرتز و 802.11ac برای باند 5 گیگاهرتزی، عمدتا برای جلوگیری از استفاده از استانداردهای مختلف 802.11، قفل می شود. به طور معمول، پهنای باند کانال 40 مگاهرتز انتخاب شده است در صورتی که مورد استفاده قرار گیرد، در حالی که 80 مگاهرتز برای باند فرکانس 5 گیگاهرتز استفاده می شود.

ما از آداپتور USB A6200 802.11ac Netgear برای آزمایش های توانمندی ما برای کاهش تعداد متغیرهای درگیر استفاده خواهیم کرد.آداپتور USB Netgear A6200 تا دو جریان فضایی برای حداکثر سرعت انتقال داده 867 مگابیت بر ثانیه - حداکثر برای آداپتورهای USB در حال حاضر پشتیبانی می کند. از اینرو، اگر سیستم شما یک چیپست بی سیم پیشرفته تر داشته باشد که از سه جریان فضایی پشتیبانی می کند، می توانید سرعت های بالاتری را انتظار داشته باشید.

Here is a graphical representation of our network test setup.

در اینجا یک نمایشگر گرافیکی از راهاندازی تست شبکه ما است.

برای ارزیابی، از یک ترکیب از معیارهای مصنوعی و آزمایش واقعی در جهان استفاده خواهیم کرد. معیار مصنوعی که ما استفاده می کنیم تست سرعت شبکه LAN است. همانطور که برای آزمایش واقعی در جهان، سرعت انتقال روترها را در انتقال یک فایل زیپ 1 گیگابایی اندازه گیری می کنیم. ما آزمایش های متعددی در فواصل مختلف انجام خواهیم داد تا شبیه سازی استفاده از یک خانه معمولی. برای باند 5 گیگاهرتزی، ما همچنین اندازه گیری کردیم که چگونه عملکرد را تحت تاثیر قرار می دهد، اگر دو مشتری متصل و بارگیری و بارگیری داده ها در یک زمان. در اینجا مسافت آزمون که ما استفاده کردیم و آنچه که آن را نشان می دهد.

 • 2 متر - در کنار روتر.
 • 5 متر - در اتاق مجاور
 • 13 متر - در اتاق مقابل.
 • 17 متر - برای شبیه سازی فاصله های شدید

یک نکته مهم برای یادآوری این است که تست 2.4 گیگاهرتز ما از معیارهای ما حذف خواهد شد. برای یکی، 802.11ac در حال حاضر به طور گسترده ای پشتیبانی می شود، اگر بیشتر و نه همه دستگاه های تلفن همراه. اگر دستگاه شما از 802.11ac پشتیبانی کند، از لحاظ اتصال به روتر از طریق باند کندتر و با تراکم 2.4 گیگاهرتز کاملا منطقی نیست. در حال صحبت کردن از احتقان، محیط آزمون ما در حال حاضر کمتر از 19 شبکه 2.4GHz مختلف پخش می شود. مقدار نویز و تداخل باعث می شود که ما به درستی عملکرد 2.4 گیگاهرتزی را ارزیابی کنیم. به همین ترتیب، ما فقط ارائه عملکرد از گروه 5GHz است.

تجزیه و تحلیل عملکرد

ما ROG Rapture GT-AC5300 جدید را در برابر سلف خود یعنی RT-AC5300 و همچنین سه روتر کلاس AC-5300 از D-Link، Linksys و TP-Link تکان دادیم. با توجه به عملکرد آن در آزمایشهای uplink و downlink، سخت است که تحت تاثیر قرار نگرفت. سرعت بالا بردن سرعت ROG Rapture GT-AC5300 به آسانی در میان سریع ترین در همه محدوده های تست شده بود. همانطور که برای سرعت downlink، ROG Rapture GT-AC5300 حتی بیشتر چشمگیر بود، به عنوان آن را در بالاترین سرعت در تمام محدوده تبدیل شده است.

عملکرد ROG Rapture GT-AC5300 در آزمایشهای انتقال فایل به همان اندازه توانمند بود. سرعت آن سریعتر از RT-AC5300 قدیمی بود و به راحتی یکی از سریعترین روترهایی بود که ما آزمایش کرده ایم. عملکرد آن در محدوده های دورتر 13 و 17 متر به ویژه قابل توجه بود.

در نهایت، ROG Rapture GT-AC5300 به طرز قابل توجهی در تست بار عملکرد ما انجام شده است که در آن داده ها را به طور همزمان با استفاده از دو نوت بوک از رایانه میزبان خود بارگیری می کنیم. ما می بینیم که حتی با دو دستگاه متصل شده و داده های جریان داده شده از روتر در همان زمان رعب و وحشت عملکرد بسیار کم می شود. متاسفانه ROG Rapture GT-AC5300 سریعترین در اینجا نبود و تنها با یک حاشیه کوچک از D-Link DIR-895L و Linksys EA9500 گم شد.

روتر رویا برای علاقهمندان به بازی

2016 یک سال آرام برای روترهای ASUS بود، اما آنها با یک انفجار همراه بودند. ROG Rapture GT-AC5300 با نام های ترسناک خود، با ارائه نتایج برجسته در آزمایش های ما، زندگی می کند. عملکرد Uplink و downlink به طور کلی بسیار قوی بود و عملکرد آن در محدودهی وسیعتر چشمگیر بود. در کل، ROG Rapture GT-AC5300 به صورت اسکناس به عنوان روتر جدید گلکسی اس اس ASUS عمل می کند و همچنین یکی از سریعترین روترهایی است که ما تا به حال آزمایش کرده ایم.

عملکرد ROG Rapture GT-AC5300 همچنین دارای بارهای از ویژگی های و برخی از آنها واقعا بسیار مفید است. برای مثال، به عنوان مثال، نمایه بازی، کاربران را برای تنظیم تنظیمات ارسال پورت برای بازی بسیار آسان می کند. از طرف دیگر، رادار فای اجازه می دهد تا محیط Wi-Fi خود را نظارت کنید و از پاک ترین کانال های خود برای شبکه Wi-Fi خود استفاده کنید.

You pay a lot for the ROG Rapture GT-AC5300, but in return it offers amazing performance and a wealth of features.

شما مقدار زیادی برای ROG Rapture GT-AC5300 می پردازید، اما در عوض آن را با عملکرد شگفت انگیز و فراوان از ویژگی های ارائه می دهد.

و پس از آن مقدار زیادی از اتصالات است که ROG Rapture GT-AC5300 وجود دارد. 8 گیگابیت پورت اترنت باید استاندارد برای روترهای گل سرسبد باشد، اما نه تنها ROG Rapture GT-AC5300 دارای پورت 8 گیگابایت اترنت است، بلکه حتی دارای دو پورت اختصاصی است که بهینه سازی شده و دارای اولویت بالاتر از دیگر بازی ها هستند. فراتر از آن، آن نیز دارای دو پورت است که تجمع لینک را پشتیبانی می کنند، به کاربران اجازه می دهد یک اتصال فوق العاده سریع 2Gbps ایجاد کند که برای اتصال به یک سیستم NAS با کارایی بالا مفید خواهد بود. اوه، دارای دو پورت USB 3.0 است - برای اتصال به دستگاه های ذخیره سازی خارجی مفید است.

در نهایت، Gamers در مورد ROG Rapture GT-AC5300 بسیار شبیه به آن خواهد بود. تنها چیزی که ممکن است آنها را خاموش کند، قیمت است. در 559 دلار ، ROG Rapture GT-AC5300 یکی از پرطرفدارترین روترها در بازار امروز است، اما ما احساس می کنیم که قیمت آن با عملکرد باور نکردنی و ویژگی های غنی آن توجیه می شود.

خوانندگان احتمالا بیشتر علاقه مند خواهند بود بدانند که در مقایسه با Linksys EA9500، برندگان جوایز فناوری این سال برای بهترین روتر بیسیم، مقایسه می شود . هر دو روتر فوق العاده هستند، اما ROG Rapture GT-AC5300 سریعتر عمل می کند و ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد. Linksys EA9500، با این حال، هیچ لکه دار نیست و دارای یک رابط کاربری بسیار پیشرفته تر است. برای کاربران پیشرفته، توصیه ما ROG Rapture GT-AC5300 است، به خصوص اگر شما همچنین یک سیستم NAS بالا پایان دارید. Linksys EA9500 برای کسانی که فقط می خواهند یک روتر بی سیم سهبعدی سریع داشته باشند کامل است اما فراموش نکنید که گزینه های ارزان تر از D-Link و TP-Link نیز وجود دارد.

 • مرکز بازي

 • ابزارهاي افزايش دهنده سرعت بازي

 • GAME IPS

 • VPN FUSION

 • باند واي فاي مخصوص بازي

 • ارتباطات گسترده

 • پردازنده قدرتمند

 • RANGEBOOST

مرکز بازي ROG:
بر شبکه خود نظارت داشته باشيد!

روترِ آماده مبارزه ROG Rapture GT-AC5300 فقط با يک هدف طراحي شده است و آن چيزي نيست جز حيرت انگيز کردن شبکه بازي شما. اين روتر موجب بهينه سازي بازي هاي شما شده و عملکرد قدرتمند واي فاي، پايداري فوق العاده بالا و بالاترين ميزان امنيت را براي شما به ارمغان مي آورد. رابط کاربري مرکز بازي (Gaming Center) اين روتر با تم ROG خود امکان کنترل و مديريت آسان تمام قابليت ها را در اختيار شما مي گذارد. Game Dashboard امکان نظارت هوشيارانه و فوري بر تمام دستگاه ها و ارتباطات شما را فراهم مي آورد و Game IPS (‏سيستم پيشگيري از نفوذ)‎ و Game Boost امنيت شبکه و افزايش سرعت بازي شما را تضمين مي کنند. ساير قابليت هاي برتر اين روتر عبارتند از پشتيباني از شبکه خصوصي گيمر Gamers Private Network® با استفاده از WTFast®، رادار واي فاي از بين برنده تراکم، نقشه پينگ Game Radar که مکان پرسرعت ترين سرورها را نشان مي‌دهد و VPN Fusion که به صورت همزمان و در کنار ارتباط اينترنتي شما شبکه VPN را اجرا مي کند. 

افزايش سه مرحله اي سرعت بازي

  • درگاه هاي بهينه مخصوص بازي 

   روتر ROG Rapture GT-AC5300 مجهز به دو درگاه شبکه مي باشد که براي دستگاه هاي بازي بهينه سازي شده اند. تمام ترافيک اين درگاه‌ها از بالاترين اولويت برخوردارند، بنابراين دستگاه هاي بازي يا هر دستگاهي که به اين دو درگاه متصل کنيد همواره سر صف اينترنت مي باشند.

   سطح 1
  • Game Boost 

   Game Boost ترافيک شبکه را تجزيه و تحليل کرده و بسته هاي بازي را اولويت بندي مي کند و با افزايش سرعت تبادل اطلاعات بهترين عملکرد ممکن در حين بازي را فراهم مي‌آورد. شما مي‌توانيد Game Boost را با يک کليک و از داشبورد Gaming Center فورا فعال کنيد، اين قابليت از بيشتر کنسول هاي محبوب بازي همچون PS3™, PS4™, PS4™ Pro,PlayStation® Vita , Wii U™Nintendo 3DS™ and Xbox One® پشتيباني مي ‌کند.

   سطح 2
  • Gamers Private Network® 

   ROG Rapture GT-AC5300 مجهز به Gamers Private Network® مي باشد. WTFast®ارتباطات اينترنتي خصوصي و بهينه را در اختيار سرورهاي بازي¹ قرار داده و براي تضمين يک بازي روان و بدون وقفه، سرعت پينگ کردن و تاخير را به حداقل ممکن مي رساند.

   سطح 3
دستگاه   روتر GT-AC5300   سرور بازي

روتر ROG Rapture GT-AC5300 براي دفاع از شبکه شما مجهز به Game IPS (سيستم پيشگيري از نفوذ) مي‌باشد که يک سيستم پيشرفته پيشگيري و جلوگيري از نفوذ هکرها بوده و قدرت خود را از فناوري Trend Micro™ مي گيرد. اين قابليت شبکه بازي شما را از تهديدها و حملات خارجي حفظ کرده و پيش از رسيدن تهديدها به شبکه يا دستگاه هاي شما آنها را خنثي مي‌کند. حتي اگر نرم افزار امنيتي کامپيوتر شما خاموش باشد، Game IPS همچنان شبکه شما را از حملات و نفوذها حفظ کرده و آرامش خاطر شما را فراهم مي آورد.

استفاده همزمان از VPNو اينترنت عادي

اگر از شبکه هاي خصوصي مجازي که عملکرد بازي شما را مختل مي کنند خسته شده ايد، ROG راهکار فوق العاده اي براي شما دارد. روتر ROG Rapture GT-AC5300 مجهز به قابليتي به نام VPN Fusion است که به شما اجازه مي دهد به صورت همزمان از VPN و ارتباط اينترنتي عادي استفاده نماييد. بنابراين حتي اگر ساير کاربران شبکه بخواهند از VPN استفاده کنند، شما همچنان مي توانيد از حداکثر سرعت بازي لذت ببريد.

اين ويژگي با به روز رساني سفت افزار در درسترس شما خواهد بود.

بدون VPN FUSION

با VPN FUSION

سرور بازي

مقصد VPN

آيا تا به حال دلتان خواسته يک روتر واي فاي اختصاصي و فقط براي بازي داشته باشيد؟ حالا به خواسته خود برسيد: با روتر سه بانده ROG Rapture GT-AC5300 مي توانيد به آساني يکي از دو باند 5 گيگاهرتزي روتر را به دستگاه هاي بازي خود اختصاص دهيد و کاربران ديگر مي توانند از باند 5 گيگاهرتزي يا 2.4 گيگاهرتزي ديگر استفاده کنند. همچنين براي بازي هاي واقعيت مجازي و پخش ويديوهاي 4K UHD، سرعت WAN-به-LAN تا 1900مگابيت بر ثانيه، روتر GT-AC5300 را به انتخابي ايده آل براي همه تبديل کرده است!

5 GHZ-1 

بازي

5 GHZ-2  2.4 GHZ

سخت افزار آماده مبارزه

ROG دقيقا از نياز گيمرهاي نخبه آگاه است: ROG Rapture GT-AC5300 با استفاده از سخت افزاري که براي رويارويي با سخت ترين چالش‌ها ساخته شده است، حداکثر لذت بازي را براي شما به ارمغان مي آورد. هشت درگاه شبکه ارتباطاتي که براي تمام دستگاه هاي بازي خود نياز داريد را در اختيارتان مي‌گذارند و دو درگاه USB 3.0 دسترسي فوق العاده سريع شما به فايل هاي موجود در حافظه USB را فراهم مي‌آورد. علاقه مندان سرسخت NAS از قابليت اجماع درگاه ها در اين روتر نهايت استفاده را خواهندکرد، زيرا اين قابليت به آنها اجازه مي‌دهد با تجميع دو درگاه شبکه، يک ارتباط فوق سريع 2 گيگابيتي خلق کنند*.

*براي تجميع لينک نياز به کلاينتي داريد که از 802.3ad پشتيباني کند.

 • دکمه روشن/خاموش
 • 2 درگاه USB 3.0
 • 2 درگاه مخصوص بازي
 • دکمه بازگرداندن به حالت پيش فرض
 • ورودي سوکت برق
 • درگاه WAN
 • Gigabit LAN 1-8
 

قدرت فوق العاده بالاي پردازنده چهارهسته اي 1.8گيگاهرتز

بهترين روتر نياز به بالاترين قدرت پردازش دارد، از همين رو روتر ROG Rapture GT-AC5300 مجهز به يک پردازنده پر قدرت و چهار هسته اي 1.8 گيگاهرتزي 64 بيت مي باشد که خيلي بهتر از بسياري از پردازنده هاي کامپيوترهاي دسکتاپ است. اين پردازنده قدرتي فراتر از نياز شما را در اختيارتان مي گذارد تا بتوانيد به آساني همه چيز را تحت کنترل خود داشته باشيد، از خروجي حداکثر WAN/LAN براي بازي هاي آنلاين گرفته تا سرعت فوق العاده بالاي انتقال اطلاعات از طريق درگاه USB يا تقويت شبکه بازي تيمي شما. 


نهايت آزادي
در استفاده از واي فاي!

واي-فاي عاليه، اما نه وقتي که درست قبل از رسيدن به نقطه مورد علاقه بازي شما سرعت آن کم شود يا از کار بيفتد. براي رسيدن به آزادي که شايسته آن هستيد، روتر ROG Rapture GT-AC5300 مجهز به قابليت RangeBoost است که با ترکيب سخت افزار و نرم افزار دامنه پوشش شبکه شما را افزايش داده و به طرز چشمگيري بازده دراز مدت روتر را بهبود مي بخشد! از همه مهمتر اينکه، اين شما هستيد که تصميم مي گيريد کجا بازي کنيد نه روترتان!

 

سیستم قدرتمند WIFI در سراسر خانه 
راهی که شما بدان نیاز دارید.

در اغلب موارد، ROG Rapture GT-AC5300 می تواند شبکه ی WiFi ثابت و با کارایی مناسب را در هر بخش از منزل، در اختیار شما قرار دهد. با این وجود پوشش امواج WiFi می تواند تحت تاثیر عوامل بسیاری از جمله طراحی اتاق ها، مواد ساختمانی و یا حتی طراحی مبلمان ها قرار گیرد. ASUS AiMesh یک ویژگی جدید روتر ها است که این مشکلات را از میان بر می دارد: یک شبکه خانگی WiFi را با استفاده از چند روتر ایسوس ایجاد می نماید. AiMesh قدرتمند و انعطاف پذیر است و همچنین می تواند چندین روتر متفاوت ایسوس را ترکیب کرده و از سرمایه شما محافظت نماید. AiMesh صرفه جویی در زمان، کنترل مرکزی و قابلیت رومینگ بدون وقفه را ارائه می دهد. AiMesh وای فای قابل اعتماد شما برای تمامی دستگاه ها و در تمام زمان است! 

بیشتر بدانید.

 
 • روترهای ایسوس خود را تنها با یک بروزرسانی فریمور، به سیستم همه گیر WiFi منزل مبدل سازید.
 • ترکیب، مطابقت و انتخاب از روترهای ایسوس.
 • یک شبکه Wi-Fi را با یک SSID یا SSID چندگانه ایجاد کنید.
 • تمام ویژگی های روتر در کل سیستم WiFi فعال است.

سلب مسئوليت:

1. درحال حاضر قابليت سازگاري WTFast® با بازي هاي کنسول‌ها و دستگاه هاي موبايل در دست بررسي و توسعه مي‌باشد. زمان ارائه و معرفي اين قابليت به وضعيت واقعي پروژه بستگي دارد. لطفا براي جديدترين اطلاعات به فهرست بازي هايي که پشتيباني مي شوندمراجعه فرماييد. نسخه رايگان ويژه روتر در هر لحظه، تنها از يک ابزار به انتخاب شما در شبکه GPN پشتيباني مي‌کند و داراي پشتيباني فني WTFast® است. کاربران مي‌توانند براي دريافت نسخه پيشرفته با امکان شتابدهي همزمان به چندين ابزار، ترافيک بيشتر GPN و امکانات حرفه‌اي‌تر، نسخه خود را ارتقاء دهند.
2. عملکرد واقعي ممکن است بر اساس شرايط شبکه و عوامل محيطي متفاوت باشد.

9 قلم

مرجع خاص

دیدگاه‌ها

بررسی خود را بنویسید

ROG Rapture GT-AC5300 روتر راگ رپتور

 • شبکه را اداره کنيد – مرکز بازي‎ ROG Gaaming Center ‎بر همه امور مهم بازي مانند لگ، آمار ترافيک و ارتباطات ‏دستگاه ها نظارت دارد.‎
 • بهينه سازي فوري بازي – قابليت Game Boost و درگاه هاي مخصوص بازي ROG به صورت هوشمندانه اي ترافيک بازي را اولويت بندي مي کنند.
 • پيشگام امنيت شبکه – پيش از اينکه تهديدهاي اينترنتي به شبکه شما آسيب بزنند آنها را خنثي کنيد.
 • پردازنده فوق العاده قدرتمند – قدرت پردازش بي رقيب چهار هسته اي براي نهايت عملکرد شبکه .
 • سخت افزار آماده مبارزه – واي فاي سه بانده 802.11ac، به همراه درگاه هاي شبکه گيگابيت براي دستگاه کابلي و 2 درگاه فوق سريع USB 3.0.
 • پشتیبانی AiMesh – اتصال به سایر روترهای سازگار ایسوس، به منظور ایجاد یک شبکه Wi-Fi قدرتمند و منعطف خانگی.

بررسی خود را بنویسید