• حراج!

گوشی راگ ROG Phone

280٬000٬000 ‎تومان
272٬000٬000 ‎تومان 8٬000٬000 ‎تومان پس‌انداز کنید
بدون مالیات
 • منتشر شده در سال 2018، اکتبر
  وزن 200 گرم، ضخامت 8.3mm میلی متر
  Android 8.1، برنامه ریزی شده به 9.0 ارتقا داده شده است
  128/512 گیگابایت حافظه، بدون اسلات کارت
  دوربین جلو 6.0 " مگاپیکسل
  1080x2160 پیکسل
  دوربین پشت 12 مگاپیکسلی
  2160p
  8 گیگابایت رم
  پردازنده Snapdragon 845
  باتری 4000mAh
رنگ

 • سیاست امنیتی ( پرداخت از طریق درگاه بانکی سداد) سیاست امنیتی ( پرداخت از طریق درگاه بانکی سداد)
 • سیاست ارسال (ارسال با پست - پیک و ...) سیاست ارسال (ارسال با پست - پیک و ...)
 • سیاست بازگشت (7روز ضمانت بازگشت کالا) سیاست بازگشت (7روز ضمانت بازگشت کالا)

تغییردهندهیبازی

عملکردحماسیتصاویریبینظیرکنترلکامل.

ضرب و شتم جهانی 

سرعت 2.96 گیگاهرتز 

Qualcomm® SDM845

GameCool نوآورانه 

بخار بخار 

سیستم خنک کننده

صفحه نمایش Ultrafast 90Hz 

با زمان پاسخ 1ms

صفحه نمایش AMOLED 

با تصاویری HDR

فوق العاده پاسخگو 

AirTriggers و 

haptics پیشرفته

طرح دستکاری منحصر به فرد 

با پورت جانبی نصب شده

عصرجدیدیازبازیهایموبایلبهوجودآمدهاست. عصرزمانیکهشماکنترلکاملرامیگیرید،جاییکههرحسافزایشمییابد،جاییکههرجسدبرایجفتگیریآمادگیدارد. با ROG بازیخالص DNA درهستهخود، ROG تلفنهرقاعدهراازبینمیبردجاییکهرقبایترسازواردشدنبهآنهستند. اینیکتلفنساختهشدهبرایبرندهشدناست: 2.96GHz Qualcomm Snapdragon 845 Mobile Platform و Adreno 630 GPU باسرعتبالادراختیاردارد. پردازشگرحیرتانگیزآن،سیستمخنککنندهبخار GameCool منحصربهفردآناست - باکولر AeroActive قابلجداشدنبرایتقویتخنککنندهاضافی - AMOLED باسرعتفرکانسبالادرگرماینبردبهنمایشمیگذاردوبانمایشتصاویرزرقوبرقداربهسرعتدرحالافزایشاست. طراحیفوقالعادهراحتازپورتهایجانبیمنحصربهفردوکنترلهایپیشرفتهوفوقالعادهپاسخگو - ازجمله AirTriggers اولتراسونیکقابلبرنامهریزیو haptics پیشرفته - بهشمااجازهتمرکزتماممهارتهایخودرادربازی،بهشمالبهشمانیازبرایسلطهکل. ROG Phone بازیشماراتغییرخواهدداد - برایهمیشه.

طرح

مهندسیبراینبرد

با استفاده از ترکیبی از دقت 2.5D و 3D منحنی Corning® Gorilla® Glass با ویژگی های برش الماس و جزئیات مس، فلز ROG، مقاوم در برابر آب مقاوم ROG تلفن ترکیبی از ساخت و ساز نبرد سخت با بازی فوق العاده راحت گرفتن تجربه ی بازی بی نظیر. تلفن ROG فورا در دست شما خوب است، آماده و منتظر تماس وظیفه است.

2.5 D

جبهه 

کورنینگ Gorilla Glass 6

2 X

بهتر 

بازماندگی قطره ای 1

3 د

عقب 

کورنینگ ® Gorilla ® شیشه ای

پررنگ 

یک ظاهر طراحی شده در آینده

کارایی

فوقالعادهبازیگر

ROG هرگز سازش ناپذیر، به ویژه هنگامی که به عملکرد می آید. تلفن ROG عملکرد بازی موبایل را به سطح بعدی می رساند، با هر یک از اجزای بهینه سازی شده برای تجربه ای غیرقابل بازگشت، پاسخگو. هر پردازنده دو هسته Qualcomm® Snapdragon ™ 845 Mobile Platform Qualcomm® Speed-binned و مخصوصا برای حداکثر عملکرد - از جمله سرعتهای ثابت تا 2.96 گیگاهرتز باورنکردنی - انتخاب شده است و Adreno ™ 630 GPU قدرتمند است که عملکرد گرافیکی را فراتر میگذارد نسل قبلی تا 30٪. ROG Phone نرخ های سازگار، صاف و پایدار بدون وقفه را حتی در طول سخت ترین ماراتن ها ارائه می دهد. و از آنجا که عملکرد به این معنی نیست که اگر اتصال به اینترنت شما آهسته باشد، ROG Phone همچنین دارای قابلیت اتصال بی سیم فوق سریع در موجودی آن است، از جمله Cat 18 LTE و آخرین نسل 802.11ad گیگابیت Wi-Fi.

SDM 845

سریع ترین اکتاوای 2 10 نانومتر جهان 

کوالکام Snapdragon ™ 845 

بستر موبایل

2.96 گیگاهرتز

Speed-binned 

2.96GHz SDM845

Adreno ™ 630

GPU

30 ٪

گرافیک سریع تر 3

30 ٪

گرافیک عالی 

راندمان برق 3

2.5 X

سریعتر 

نمایش عملکرد 3

8 گیگابایت

تا 8 گیگابایت رم

512 گیگابایت

تا 512 گیگابایت رم

گربه 18

تا 1.2 گیگابیت در ثانیه 

Cat 18 LTE downloads

802.11ad

تا سرعت 4.6 گیگابیت بر ثانیه Wi-Fi

سیستم ROG GAMECOOL

بازیجالب

گرافیک بالا در حال اجرا با گرافیک بالا، بازی های سریع و سریع AAA، می تواند مقدار زیادی از حرارت را تولید کند. همانطور که ناراحت هستم، یک تلفن داغ تلفن آهسته است: ترمودر حرارتی می تواند حتی سریع ترین پردازنده را به زانو خود برساند و Royale نبرد خود را به یک فرایند یخ زدن تبدیل کند. ROG تلفن از زمین به طور کامل اجرا می شود، حتی زمانی که عمل از بین می رود: سیستم Exclusive آن GameCool ویژگی های خنک کننده بخار بخار بسیار کارآمد در داخل، با پخش کننده حرارتی مس و کولر خنک کننده خورشیدی در هیئت مدیره برای حداکثر عملکرد خنک سازی .

کولر قدرتمند AeroActive هر زمان که شما نیاز به حداکثر عملکرد پایدار از ROG تلفن به شما یک افزایش اضافی خنک کننده اضافی به شما می دهد. سیستم فن 4 سرعته می تواند سطح گوشی را با دمای 4.7 درجه سانتیگراد حفظ کند، در حالی که هر دو گوشی و دست های خود را در طول جلسات ماراتن نگه می دارد.

-4.7 درجهسانتیگراد

پایین تر 

دمای سطح

16 X

خنک کننده بخار خنک کننده 

با 16 برابر بزرگتر 4 

منطقه گرمازدگی

60 ٪

بهبود یافته 

بهره وری خنک کننده CPU 5

5 X

طولانی تر 

اوج استقامت

پد خنک کننده کربن سپر

حرارتی مایع

بخار

بخاری

3D

نمایشدادن

بدونمصالحه: سرعتدرخشانوتصاویریپرزرقوبرقدار

گوشی نهایی بازی سزاوار صفحه نمایش نهایی است - چیزی که میراث بازی ROG باعث می شود ما به طرز منحصر به فرد واجد شرایط برای ارائه. تلفن ROG با استفاده از یک صفحه نمایش AMOLED فوق العاده با نرخ تجدید 90Hz و یک زمان پاسخ دهی 1ms پیکسل برای تصاویر بی نظیر که به راحتی به عنوان ابریشم است. با رنگ آمیزی 108.6٪ DCI-P3 (sRGB 145٪)، رنگ ها نیز فوق العاده زنده هستند، بنابراین دنیای بازی ها همانطور که انتظار می رفت، شگفت انگیز هستند و تصاویر HDR با نسبت کنتراست 100،000: 1 کمک می کنند تا جزئیات هر پنهان در سایه ها.

108.6٪ DCI-P3 

گستره رنگی گسترده

90 هرتز

نرخ تجدید

1 میلیثانیه

فوق العاده 

زمان پاسخ پیکسل

HDR

کلیپ ها

100،000: 1

نسبت کنتراست

deviceorientation

نمایشدادن

Learn more

بنادرجانبی

راحتیبازی،باطراحی

شارژ یک گوشی در حین بازی تقریبا تضمین شده است که به بازی شما صدمه بزند: طرح بندی تلفن استاندارد آن را غیر قابل تحمل می کند بی دست و پا. با استفاده از تلفن ROG، کتاب طراحی را دور ریختیم و از ابتدا شروع کردیم، بهینه سازی طرح برای بازی حالت افقی. نتیجه یک افسانه است، با یک جانبی سفارشی USB-C ™ متصل شده که از شارژ مستقیم، خروجی HDMI، شبکه گیگابیت و هدفون پشتیبانی می کند. و هنگامی که کولر AeroActive مستقر می شود، شما یک پورت USB-C و یک هدفون 3.5 میلی متری برای گیم پلی بدون دخالت دارید. اتصال جانبی نیز برای ماژول های انحصاری انحصاری، از جمله Dock Desktop Desktop و TwinView Dock استفاده می شود. با ROG تلفن، شما می توانید در راحتی کامل بازی!

اتصال 48 پین سفارشی 

با USB 3.0 Type-C + 

بندر مخصوص

اتصال USB Type-C

جک صوتی 3.5 میلی متری

پورتهایسمتراست

Learn more

AIRTRIGGERS سونوگرافیو HAPTICS پیشرفته

کنترلرابهدستگرفتن!

در هر بازی، کنترل دقیق کلید پیروزی است، اما فقدان دکمه های فیزیکی در گوشی به این معنی است که شست شما باید بیش از حد کار کند. مگر اینکه شما یک تلفن ROG دارید، این است! ROG Phone طراحی شده است تا به شما یک تجربه کنسول مانند بازی، با سه سنسور لمسی AirTrigger اولتراسونیک منحصر به فرد. دو مورد از این سنسورهای فوق العاده پاسخ به عنوان راه اندازی چپ / راست در بالای صفحه نمایش برای بازی حالت افقی (سوم برای استفاده در حالت عمودی طراحی شده) بهینه شده اند، و آنها به طور کامل قابل برنامه ریزی برای فعال کردن هر گونه در دسترس روی صفحه نمایش اقدام: هدف، شلیک، انتخاب موجودی، فرمان، حرکت - در واقع، هر چیزی که به طور معمول نیاز به ضربه زدن روی صفحه نمایش دارد. با استفاده از تلفن ROG، شما دو انگشت اضافی برای کنترل گیم پلی به دست می آورید، و شما را در برابر رقبای ضعیف انگشت شست خود قرار می دهد! به عنوان AirTriggers از تکنولوژی اولتراسونیک استفاده می کنند، آنها فقط نیاز به یک لمس پر نور دارند - فقط 20 گرم در مقایسه با کنترل های حساس لمسی رقیب که نیاز به 4 برابر نیرو دارند.

AirTriggers قابل برنامه ریزی

AirTriggers اولتراسونیک

Learn more

سمعی

صدایاستریوواقعی

اگر قصد دارید یک قدم جلوتر از مخالفان خود باشید، اقدام به بازی شدید نیاز به صدای فوق العاده دقیق و همه جانبه دارد. ROG Phone ارائه صدای فوق العاده باور نکردنی و همهجانبه با بلندگوهای استریو فوق العاده قدرتمند روبرو است که توسط تقویت کننده های هوشمند به کار رفته است که حجم آن را به حداکثر می رساند و باعث کاهش اعوجاج می شود. موتور صوتی 24 بیتی / 192KHz از فایل های صوتی Hi-Res پشتیبانی می کند. این که آیا شما از بلندگو یا هدفون استفاده می کنید، جدید DTS: X Ultra 1.0 ارائه دهنده فوق العاده رندر صوتی 3D واقعی برای هر نوع بازی و یا واقعیت مجازی / تکمیل (VR / AR)، شامل صدای فراگیر 7.1 کانال همهجانبه با افزایش پاسخ باس. شما همچنین می توانید صوتی با وضوح بالا از بلوتوث ® لذت ببرید. بازی ها هرگز این خوبی را صدا نمی کنند.

دو طرف جلو 

بلندگوهای استریو

دوگانه 

تقویت کننده های هوشمند

آخرین 

تقویت کننده NXP 9874

24 بیت / 192 کیلوگرم 

Hi-Res Audio

7.1 کانال 

صدای فراگیر

کیفیت بالا 

بلوتوث صوتی بی سیم

نرمافزار

بازیدر

این امکان را برای عملکرد مطلوب بازی در ROG Phone با حالت ویژه X فراهم می آورد. فقط با یک شیر آب، شما می توانید RAM تمام پس زمینه را آزاد کنید و آن را به بازی اختصاص دهید، بهینه سازی پردازش بازی داده ها و بهینه سازی کارایی کولر AeroActive. حالت X همچنین بر اساس یک لیست قابل تنظیم از برنامه ها، از عملکرد RAM برنامه نویسی و عملکرد باتری باتری جلوگیری می کند. تلفن ROG برای اقدام آماده است!

حالت X

باتریوشارژ

ASUS HYPERCHARGE: سریع،امنوخنک

تلفن ROG برای مقابله با نیازهای قدرتمند بازی، با یک باتری با ظرفیت بالا که به شما آزادی بیشتری می دهد، ساخته شده است. زمان شارژ می تواند هنگامی که شما در یک ماموریت طولانی هستید، بحرانی باشد، بنابراین ROG Phone نه تنها از شارژ سریع شارژ سریع 4.0 پشتیبانی می کند، بلکه زمانی که از آداپتور برق ROG آداپتور استفاده می کنید، از مزایای ASUS HyperCharge، یک فناوری مستقیم شارژ این مدار شارژ را داخل آداپتور برق قرار می دهد تا گوشی. این باعث می شود تا زمان شارژ کوتاه تر و ایمن تر (تا 20 وات) و همچنین به این معنی است که گوشی ROG هنگام شارژ باتری خنک تر می شود. برای حداکثر انعطاف پذیری، شما همچنین می توانید با هر شارژر استاندارد USB-C از ROG تلفن بپرسید.

4000 میلیآمپر

باتری با ظرفیت بالا

0.5 ساعت

شارژ سریع از 

0٪ تا 60٪ ظرفیت

7.2 ساعت

تا 7.2 ساعت 

از بازی گیم پلی Wi-Fi 6

14 ساعت

تا 14 ساعت 

از بازی ویدیویی Wi-Fi 7

50.7 ساعت

تا 50.7 ساعت از 

موسیقی زنده Wi-Fi 8

4.0

کوالکام ® 

شارژ سریع ™

باتریوشارژ

Learn more

AURA RGB

شکستنرقابت

ROG تلفن اولین تلفن جهان با روشنایی ASUS Aura RGB است که شامل یک آرم روشن ROG عقب است که میتواند کل رنگین کمان طرحهای روشنایی را نشان دهد: استیک، تنفس، دوچرخه سواری یا دوچرخه سواری رنگی. شما می توانید جلوه های نورانی را با حوادث تلفن مانند تماس های ورودی، اعلان ها و موارد دیگر به ارمغان بیاورید تا شخصیت منحصر به فرد خود را به تلفن ROG خود بدهید.

استاتیک

نفس کشیدن

چرخه رنگ

استروئیده

دوربینهایدوگانه

ساختهشدهبرایگرفتنتمامجهانگستردهخودرا

سیستم دوربین دوگانه در تلفن ROG با استفاده از سخت افزار پیشرفته تر، عکاسی خود را به ارتفاع جدیدی می برد، بنابراین هر زمان که در هر شرایطی، همیشه بهترین و باشکوه ترین عکس ها را می گیرید. با دوربین اصلی سونی IMX363، حسگر بسیار حساس به نور، دوربین عقب 120 درجه لمسی و دوربین جلویی جلوی دوربین، هرچند که موضوع - چشم اندازهای گسترده، سواحل آفتابی، عکس های شبانه جوشی، جوایز و یا برنده شدن به خودی - تلفن ROG آن را در تمام تلاش خود، گرفتن بیشتر از جهان خود را. ROG تلفن از محدودیت های خلاقیت خود حذف می کند، بنابراین شما می توانید بر روی موضوع، نه دوربین تمرکز کنید.

سونی ® IMX363 

سنسور گل سرسبد

6.25 X

حساسیت نور

F 1.7

دیافراگم

1 / 2.55 "

اندازه سنسور

1.4 میکرون

اندازه پیکسل

120 درجه

دوربین بزرگ زاویه

HDR شب

چرخدنده

تواناییهایبازیموبایلخودراگسترشدهید

دوقلو

حالتدستمال

صفحه نمایش دوم برای گسترش صفحه نمایش بازی، ارتباطات بدون درز و یا آسان جریان زندگی می کنند.

DESKTOP-STYLE

حالتبازی

تنظیمات رایانه ای با مانیتور، صفحه کلید و ماوس برای

بازی های موبایل

BIG SCREEN

حالتبازی

لذت بردن از گیم پلی بی سیم بزرگ صفحه نمایش با کنترل کامل فیزیکی - و هر کس می تواند تماشا!

داک TWINVIEW

دوصفحهنمایش،یکمرکزبازیبسیارجذاب

با TwinView Dock شگفت انگیز، شما می توانید تلفن ROG خود را به یک کنسول قدرتمند دو صفحه ای برای بازی نهایی و تجربه پخش زنده تبدیل کنید. همچنین صفحه نمایش کمکی 6 اینچی AMOLED (2160 x 1080)، آن را به سیستم چهار دیواری جلو، دو دکمه های مشتاق فیزیکی اضافی، موتور دوگانه بازخورد، سیستم پیشرفته خنک کننده و ظرفیت بالا 6000mAh گسترش داده است بسته باتری. شما می توانید بازی خود را بر روی صفحه نمایش دوم - عالی برای نقشه ها و یا موجودی - و یا استفاده از آن برای چت متن و ویدئو. این همچنین یک پلت فرم بسیار جذاب برای سازندگان پخش زنده یا بازی تیمی است: با تماشاچی یا تیم خود در یک صفحه در حین بازی از طرف دیگر ارتباط برقرار کنید - امکانات بی پایان هستند!

4- بلندگو

جلو جلو 

سیستم بلندگو

6000 میلیآمپر

ظرفیت بالا 

باتری

دوگانه 

موتور بازتابنده haptic-feedback

پیشرفته 

خنک کننده

دوگانه 

عوامل فیزیکی

* مفهوم شبیه شده نشان داده شده است.

ویژگی های دستگاه ممکن است متفاوت باشند.

داکموبایلدسکتاپ

گسترشبهحداکثربرایبازیدسکتاپبهسبک

Dock Mobile Desktop Dock قابلیت های بی نظیری از قابلیت های ROG را به وجود می آورد. هنگام استفاده از تلفن ROG به عنوان یک نمایشگر کمکی، به یک مانیتور 4K UHD 60HZ خارجی، ماوس و صفحه کلید وصل شوید و از یک خروجی S / PDIF برای استفاده از سیستم صوتی صدای دو کاناله خود استفاده کنید. چه کسی می گوید شما نیاز به یک کامپیوتر رومیزی برای بازی باور نکردنی دارید؟

1 گیگابیتدرثانیه

شبکه گیگابیتی سیمی

S / PDIF

دو کانال 10 

خروجی صدای استریو

ماوس و صفحه کلید 

اتصالات

HDMI با 

پشتیبانی از 4K @ 60Hz

دسته کوچک موسیقی جاز 3.5mm

(هدفون و S / PDIF)

4K 60Hz

خروجی HDMI

4K 60Hz

پورت نمایش

Gigabit LAN

RJ45 Ethernet

USB 3.1

Gen 1 نوع A

نوع C

(فقط برای شارژ)

پورت نمایش 1.2

(ورودی کامپیوتر)

USB Micro B 3.0

(ورودی کامپیوتر)

اسلات کارت SD

کنترلکننده GAMEVICE ودسکتاپ ASUS WiGig ® DISPLAY

کنترلکنسولصفحهنمایشبیسیم. آنرابردار!

با استفاده از Gamevice و اسمارت فون ASUS WiGig®، گوشی ROG گوشی را به یک کنسول قابل حمل با موجودی کامل کنترل های بازی های فیزیکی و ارتباطات صفحه نمایش بی سیم با تکنولوژی Qualcomm® 11ad برای Wi-Fi 60 گیگاهرتزی متصل می کند. این جعبه جادوگر آنالوگ دوگانه، آرگومان حرارتی سمت راست و راست و ضربه گیر، یک D-pad، همراه با دکمه های A، B، X، Y و L3، R3 را می دهد. شما می توانید بازی را فقط با استفاده از Gamevice بازی کنید، یا از طریق ASUS WiGig® Display Dock برای بازی غول پیکر بزرگ روی صفحه نمایش متصل شوید.

802.11ad

تا سرعت 4.6 گیگابیت بر ثانیه Wi-Fi

 • بر اساس نتایج آزمایشگاه تولید کننده از 1m.
 • سریعترین جهان به مقایسه در مجموعه چینی Snapdragon تنها اشاره دارد.
 • در مقایسه با Snapdragon 835.
 • 6240mm2 در مقایسه با 400mm2 در سیستم خنک کننده استاندارد برای پردازنده 1.2GHz.
 • سرعت پایه 1.9 گیگاهرتز، 60٪ سریعتر از پردازشگر 1.2GHz استاندارد است.
 • آرنا والور؛ 200nits با هدفون وصل شده
 • YouTube 720p؛ 200nits با هدفون وصل شده
 • نمایش با هدفون وصل شده
 • فقط در مورد آداپتور برق تلفنی ROG مورد استفاده قرار می گیرد.
 • هنگامی که Dock Mobile Desktop Dock به یک کامپیوتر متصل است، خروجی S / PDIF صدای surround-sound 5.1 کاناله را پشتیبانی می کند.
 • دستگاه های واقعی ممکن است متفاوت باشند. ویژگی ها، مشخصات و دسترسی به محصول همه قابل تغییر بدون اطلاع و ممکن است از کشور به کشور متفاوت باشد.

مشخصات

ظرفیت
128 گیگابایت درایو گوگل فضای آزاد 100 گیگابایت (1 سال)
وزن و ابعاد
158.83 میلی متر (6.25 اینچ)76.16 میلیمتر است (3 اینچ)8.3 میلیمتر است (0.33 اینچ) وزن: 200 گرم (7.05 اونس)
صفحه نمایش
6 اینچ 18: 9 (2160 تا 1080) 90Hz، 1ms زمان پاسخ AMOLED
پردازنده
2.96 گیگاهرتز پردازنده Qualcomm® Snapdragon ™ 845 Mobile با پردازشگر 10 اینچ، پردازشگر 64 بیتی Octa-core
گرافیک
Qualcomm® Adreno ™ 630
حافظه
تا RAM 8 گیگابایت LPDDR4X
دوربین عقب اصلی
16 مگا پیکسل
دوربین عقب دوم
دوربین دوربین 120 درجه زاویه دید نمایش 200٪ گسترده تر برای دوستان و مناظر بیشتر در قاب فاصله کانونی معادل 12 میلیمتر در دوربین فیلمبرداری 35 میلی متری
دوربین جلو
8 مگاپیکسلی
ضبط ویدئو
4K UHD (3840 تا 2160) ویدیو در 30/60 فریم در ثانیه برای دوربین عقب اصلی فیلمبرداری 1080p FHD با سرعت 30/60 فریم در ثانیه ضبط ویدیو HD 720 پیکسل در 30 فریم در ثانیه تثبیت کننده تصویر الکترونیکی 3 محور برای دوربین های عقب
صدا
بلندگوهای دو طرفه مغناطیسی با تقویت کننده هوشمند NXP 9874 دوگانه برای اثر صدای بلند، عمیق تر و کمتر تحریف شده خروجی صوتی Hi-Res192kHz / 24 بیت استاندارد میکروفون داخلی سه گانه با فناوری کاهش ASUS Noise Reduction گیرنده FM رادیو FM
فناوری بی سیم
WLAN 802.11a / b / g / n / ac 2.4 و 5GHz WLAN 802.11ad 60 گیگاهرتز (32 آنتن) بلوتوث 5.0 ارتباط مستقیم به کمک وای - فای NFC
جهت یابی
GPS، GLONASS، BeiDou، Galileo، QZSS
سیم کارت
دو سیم کارت دوگانه آماده به کار اسلات 1: 2G / 3G / 4G نانو سیم کارت اسلات 2: 2G / 3G / 4G نانو سیم کارت
استاندارد شبکه
یک نسخه: GSM / GPRS / EDGE؛ WCDMA / HSPA + / DC-HSPA +؛ FDD-LTE؛ TD-LTE نسخه B: GSM / GPRS / EDGE؛ WCDMA / HSPA + / DC-HSPA +؛ TD-SCDMA؛ CDMA 2000؛ FDD-LTE؛ TD-LTE
مقاومت آب
مقاوم در برابر چلپ چلوپ IPX4 * * تلفن ROG به دلیل مقاومت در برابر انفجار آب در برابر محفظه از هر جهت مقاوم بوده است.
سنسور
سنسور اثر انگشت عقب (بازه 0.3 ثانیه باز، دارای 5 اثر انگشت)، تشخیص چهره، شتاب دهنده، E-Compass ، ژیروسکوپ، سنسور نزدیکی، سنسور نور محیط، سنسور هال، سنسور التراسونیک برای AirTriggers و فشار دست
باتری
4000mAh AI و برنامه ریزی شارژ برای حفاظت از باتری
آداپتور برق
خروجی: 10V 3A، پشتیبانی تا 30W QC4.0 / PD3.0 / آداپتور شارژ مستقیم
سیستم عامل
Android ™ Oreo 8.1 و ROG UI

مرجع خاص